30 Ağustos
#12517922

Alfemo Telefonlara Bakmıyor

Antalya sanayi şubesinden koltuk takımı aldık neredeyse 5 aya yaklaştı koltuk teslimatı yapılmıyor. Böyle saçmalık böyle terbiyesizlik olamaz. Yılların firması bu kadar düşemezdi galiba. Şikayet edilecek kaç yer varsa hepsini yapacağım. Günlerdir eşim ve ben arıyoruz hepsinin cevabı aynı haklısınız. Haksız olsam bu kadar aramam zaten değil mi. Ve bununla kalmadığı gibi artık telefonlara da bakılmıyor. Şu an adı sanı belli olmayan kalitesiz bir mağazadan almış kadar mağdur durumdayız.

Emre Emre 930 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Alfemo Temsilcisi04 Eylül

    Sayın İlgili, Sistemimizdeki arıza nedeni ile şikayetinize geç yanıt döndüğümüz için özür dileriz. Müşterimiz bayi tarafından bilgilendirilmiş olup en kısa sürede teslimatı gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla

  • Emre30 Ağustos

    Böyle bir rezillik böyle böyle bir sorumsuzluk görmedim. Antalya sanayi şubesinden koltuk takımı aldıık neredeyse 5 ay olacak hala teslimat yol sürekli arıyoruz hep aynı cevap haklısınız. Bunu biliyorum zaten! Şikayet için ne kadar yer varsa mahkeme her neresiyse hepsini yapacağım gerekirse birçok imza toplucam. Yılların firmasının yaptığı ayıp utanç verici.

Ziyaretçi Yorumları