sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Alfemo Sönmez Mobilya Sıfır Yerine Kullanılmış Ürün Satısı

Pelin Pelin16 Ekim 12:56

Sönmez Mobilya dan Alfemo marka cley 2li ve 3lu koltuk takımı sipariş ettik Sıfır olarak gelmesi gereken ürün açılıp kullanılmış (ayakları takılıp sokulmuş lekeli ve poşetleri yırtık ) olarak geldi Sönmez Mobilya böyle bir şey yok sıfır ürün servis gelip bakar dediler Fotoğraflarını çekip kanıtladığımız in Alfemo firmasına yapmış olduğumuz şikayet sonrası ürünleri Sönmez Mobilya değiştirmeyi kabul etti.

 Fakat yeni gelen üründe astar kısmı yine lekeli ve astarın kumaşın birleştirme yerinden kesilip tekrar  zımbalandığı görünüyor. R En son gelen ürünlerin sarı etiketleri üzerlerinden sokulmuş ve başka noktaya yapıştırılmıştı Alfemo ürünlerin içlerinde yazan herhangi bir seri numarası olmadığı için poşetin üzerinde yazan seri no'ları başka bir ürünle kolaylıkla değiştirilir.

 Bunun herhangi bir sağlaması ve kontrolü maalesef yoktur Şu an hiç kullanmadığım ürün için servis gönderip tamir edelim diyorlar.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Alfemo Logo Alfemo 20 Ekim 08:08

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili birimlere aktarılmış olup, müşteri temsilcimiz tarafınıza bilgilendirme sağlayacaktır. Saygılarımızla

Alfemo Logo Alfemo 16 Ekim 12:58

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz inceleme altına alınmış olup, 48 saat içerisinde geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler