26 Ekim
#12857923

Alfemo Servisi Ve Garantisi Hiç Memnun Etmedi!

Alfemo Samsun Kirazlık mağazasından koltuk takımı ve yemek odası aldım. 24.07.2019 tarihinde teslim edildi. 1 ay geçmeden 1 üçlü koltuğun oturma minderinin fitilleri kaydı, minderle sırt yaslanma yeri ile kesiştiği yerde bariz çökme oldu. Servis Ankara'dan geldi. Fabrika bunun normal olduğunu ve servis elemanlarının bunun açıklama yapılmasını söylemişler. Diğer üçlü koltuğumda yer değiştirip daha uzun süredir kullanıyorum herhangi bir sorun yok. Konuyla ilgilenileceğini söylediler imza attırıp gittiler. Aldığım mağazadaki sorumluya yazıyorum dönüş yapmıyor. Konsolumun bir çekmecesi sürterek oturuyor yeni fark ettim. Kesinlikle böyle bir servisi garantisi olan firmayı tekrar tekrar düşüneceğim.

Emre Emre 1.858 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Emre05 Kasım

    1 aylıkken bu hale gelen koltuğunuz. Diğer 3lü koltuğum 2 Aydın taş gibi. Bunu başka firmamı yaptı

  • Emre05 Kasım

    Nasıl standartlarda olur çökme oldu arası açıldı diyorum ölçüm yapayım size böyle olacağını satarken neden söylemiyorsunuz. Haksız durumunuzu kabul etmiyorsunuz. Servis elemanları söksün baksın belki vidası gevşedi bu kadar basit işlemdir. Müşteriyi memnun etmemeye değiyor yani alkışlıyorum sizi.

  • Alfemo Temsilcisi05 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Oturma grubunuzdaki sorunlarınız Teknik Servis birimimiz ve Kalite birimimiz tarafından incelenmiş olup standartlar dahilinde sorun görülmemiştir. Konsolunuzdaki çekmece arızası için Teknik Servis birimimiz sizinle irtibata geçeceklerdir. Bizlere 0850 222 10 30 numaralı Çağrı Merkezi hattımızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları