Alfemo Servis Programsızlığı!

Bahar Bahar18 Kasım 2019 16:27

5 ay gibi kısa sürede koltuklarımızda tüylenme oldu döşemeyi değiştiriyorlar bu konuda haklarını yemiyorum ama koltukları alma ve teslim etme süreçleri rezalet. Koltuk alırken öğleden önce geleceğiz dediler öğleden sonra 3 te geldiler işlerim yoğun tüm gün ise dönemedim. Geldik adı teslim alma eziyetine ne dersem diyeyim tahmini saat veremiyor 2 saat önceden ararlar diyor ben müsait değilim ise 2 saat gel sonra aradıklarında çok 2 saat git sonra 2 saat geri gel yapamam izin alamam diyorum anlatamıyorum çok mu zor ya sabah erken 10 gibi ya da öğleden sonra 3 4 gibi gelmeleri plan yapmaları. Koltuk sorunu yaşayan ben servis gelirken oyalanan izin almakta sorun yaşayan, 2 haftadır yerde oturan ben bir de bir zahmet teslimat saatini bana uyacak şekilde ayarlayın hayret bir şey şikayetim var müşteri memnuniyeti yok zor duruma sokuyorlar beni izin alamıyorum var mı ötesi cumartesi gelin o zaman kabahatli Alfemo!

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Bahar 19 Kasım 2019 16:20

Merhabalar teslim alırken de aynı senaryo gerçekleşmişti ve öğleden önce geleceğiz deyip öğleden sonra 3 ten sonra gelmişlerdi o yüzden güvenemedim maalesef zaten görüştüğüm bayanda uzun ısrarlarımdan sonra not aldığını söyledi kesin bir şey solemedi. Bence servis süreçlerinde iyileştirme yöntemlerini düşünebilirsiniz önceki günden zaman aralığını planlama ve müşteri uzun uzun ısrar etmek zorunda kalmadan uygunluğunu göze almak gibi. Alfemo adına güzel olur. Ben 3 te eve varabilirim aksi durumda evde kimse olmayacak bilginize. Şikayetimin olumlu sonucunu da tekrar yazmak ümidiyle. Hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim.

Alfemo Logo Alfemo 19 Kasım 2019 14:43

Değerli Müşterimiz; Sizinle yapılan görüşmede 20/11/2019 tarihinde ürünlerin teslimatı ile ilgili randevu alınmıştır. Yapılan görüşmede 2 saat önce aranılacağı ve öğleden sonra gelineceği bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Sedanur 1 ay önce  

    .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler