27 Ocak 2014 #2258208

Alfemo Satış İptali Yapmıyor

20.01.14’de oslo koltuk takımını 22.02.14 teslim tarihli ve özel bir değişiklik yaptırmadan, nakit ödeyerek sipariş verdim. 23.01.14’de ve 25.01.14’de 0850li no'dan siparişi iptal etmek istediğimizi söyledim, mağazaya ulaşın dendi. Bu süreçte mağazayla iki kere görüştüm. 1.sinde siparişinizi verdik iptal yapamayız dendi. 2.sinde kumaşı kesilmiştir, hafta sonu fabrika kapalı, hafta içi bakarız ama fabrika kabul etmez dendi.


Bu şekilde bir haftadır oyalanıyorum. Şimdide süre çok geçti kumaş kesilmiş denecek. Alfemo destek hattında eğer netten sipariş verseydim ürün kapıma gelene kadar iptal hakkım olacağını söylüyorlar, şimdi fabrikadan bile çıkmamış bir ürünün satış iptalini neden yapmıyorsunuz?

Ömür 705 Okunma

Cevaplar

 • Alfemo Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sayın İlgili; Müşterimizin takımı hazır olup ilk sevkiyatla Ankara ya gönderilecektir. Saygılarımızla,

 • Ömür12 Şubat 2014

  Kumaşın ücretini ödeyelim dediğimizde de iptal etmemiştiniz :) Sizin beyanlarınıza göre siparişin ertesi günü koltuk üretildi ama ne hikmetse hala teslimat bekliyorum.

 • Alfemo Temsilcisi31 Ocak 2014

  Sayın İlgili; Tüm ürünlerimiz müşterilerimize özel olarak üretilmekte olup,siparişe dayalı olan bu üretimde de müşterimizin talep ettiği kumaş kesildiği için iptal işlemi kabul edilmemiştir. Saygılarımızla,

 • Ömür30 Ocak 2014

  Ürünü sipariş ettikten sonra tüm iptal taleplerimize rağmen firma yardımcı olmamıştır ve Alfemo firması hiç bir çözüm getirmeyip sorunu mağazanın insafına bırakmıştır ve sanki kendi kurumlarından alışveriş yapmamışız gibi aradan çekilmiştir. Satıcı bayi ise kesinlikle yardımcı olmamıştır. Ürünün parasını peşin verdiğimiz için almak zorunda bırakıldık. Bu yüzden birdaha asla Alfemodan alışveriş yapmayacağız.

 • Ömür27 Ocak 2014

  Kurumsal bir firmada müşteri memnuniyeti gözetiliyorsa sorunların çözümü bayi insiyatifine bırakılmamalıdır düşüncesindeyim.Büyük bir firmadan alışveriş yapalım derken bayi dükkanıyla karşı karşıya bırakıldık.Sorunumuz çözülmedi ve yardımcı olamadınız.Teşekkürler.

 • Alfemo Temsilcisi27 Ocak 2014

  Sayın İlgili; Müşterimize 25.01.2014 tarihinde çağrı merkezimizden ürünün iadesinin yapılamacağı,dilerse bayimiz ile görüşürek talebini iletebileceği,iade işlemlerinin bayinin insiyatifinde olduğu bilgisi kendilerine iletilmiştir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön