20 Ağustos
#12460699

Alfemo Pişmanlıktır

Haziran ayında Alfemo'nun Şanlıurfa Karaköprü bayisinden yatak odası, yemek takımı ve koltuk takımı siparişi verdim. Ağustos ayının ortasında düğünümün olduğunu ve en geç düğünden bir hafta önce ürünlerimi teslim almak istediğimi söyledim ve bayidekiler ile bu konu üzerinde anlaşarak satış sözleşmesi imzaladık. Ürünlerimden yatak odası ve yemek takımı düğünümden bir hafta önce teslim edildi bana lakin yatak takımı bazalı olması gerekirken karyolalı getirildi, neyse ki 3-4 gün sonra doğru olanla değiştirildi. Koltuk takımımı ise düğünümden 1 gün önce onca yoğunluğun arasında akşam vakti teslim ettiler fakat her ne hikmetse 4 parçadan oluşan koltuk takımımından sadece bir tanesi doğru renkte getirildi.


Önce ürünleri teslim almak istemedim , fakat bayideki yetkili ürünleri teslim almamı, konuyla derhal ilgileneceğini ve mağduriyetimin giderileceğini, 19 Ağustos'ta fabrikaya görüşüldükten sonra tarafıma dönüş yapılacağını söyledi. 2 gündür bayiyi aramama rağmen henüz geri dönülmedi tarafıma. Sorun ya fabrikada ya da Şanlıurfa'daki bayide o kadarını bilmiyorum, fakat bir an evvel sorunumun halledilmesini ve satın almış olduğum ürünlerin bana teslim edilmesini istiyorum. Müşterilerinize azıcık da olsa değer vermenizi, parayı aldıktan sonra işinizi savsaklamamanızı bekliyorum, çünkü şimdiye kadar yeterince savsaklandığımı düşünüyorum. Alfemo firmasının iyi niyetini görmek istiyorum.

Serhat Serhat 2.561 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Alfemo Temsilcisi01 Ekim

    Sayın İlgili, Sistemimizdeki arıza nedeni ile şikayetinize geç yanıt döndüğümüz için özür dileriz. Satış noktamız müşterimizle iletişime geçmiş ve gerekli bilgilendirmeleri sağlamıştır. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları