16 Ağustos
#12442518

Alfemo Manisa Sorunlarla İlgilenmiyor

Alfemo'dan ellerinde var olduğunu, teslimat için hiç beklemeyeceğimizi iddia ettikleri bir yatak odası takımı aldık. Bize dün teslim edileceği söylendi. Geldiklerinde ellerindeki başlığın karyola başlığı olduğunu, bizimki bazalı olduğu için uymayacağını söylediler. Komodinin parçaeksik çıktı. Biz alalı bir aya yakın bir zaman oluyor ellerinde hangi ürün olduğunu bilmedikleri gibi kontrollerini de sağlayamıyorlar.


Bugün sabah 10’da ilk bize gelip mağduriyetimizin giderileceği söylenmesine rağmen sabah 10'da gelinmedi. Öğlene kadar arayıp 5'te gelebileceklerini öğrendik. 5.30'ta aradığımızda 2.30 saate gelebileceklerini söylediler. Ben onlara güvenip şehir dışı planımı iptal edip sabahtan beri onları bekliyorum. Saat 8 'de gelecekleri de meçhul tabi. Bu kadar vurdumduymazlık olmaz. Dürüst alışveriş talep ediyorum. Müşterilerin oyuncağa çevrilmediği bir.

Dilek Dilek 1.385 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Dilek16 Ağustos

    Alfemo Manisa Daha önce yazmış olduğum şikayet üzerine tekrar bir şikayet metnidir. Çünkü mağduriyetimiz katlanarak artmıştır. Bütün gün boyunca beklediğimiz ve akşam sekizde gelen ekibin elinde streçe sarılmış baza başlığı bulunmakta ve kendilerine bunun teşhir ürünü olduğunu söylediğimizde sıkıntı oluşturmayacağı belirtilmiştir. Teşhir olmadığına ikna edilmeye çalışılmış, biz ısrar edince yenisi gelince değiştiririz denmiştir. Yani salak olup olmadığımız ve enayiliğimiz defalarca test edilmiştir. Komodinin eksik parçası hakkında da net bir bilgi verilmemiştir.

Ziyaretçi Yorumları