sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Alfemo Lojistik Firması Evdeki Duvarıma Zarar Verdi!

Arzu Arzu20 Kasım 2018 13:26

Alfemo'dan koltuk takımı aldım 6.400 TL ödedim. Alfemo ürünlerini anlaştığı bir lojistik firmasına taşıtıyor. Hamile olduğum için koltuklar verilen sürede yetişmediğinden teşhirdeki koltuklarını gönderdi. Bu kısım için teşekkür ederim beni doğum üstü mağdur etmediler. Ama ne yazık ki teşhirdeki koltukları getiren firma çalışanları evdeki salonumun duvarına takımın ayaklarını çarptı yeni boyanmış duvarın alçısını kırdı. Neymiş efendim bu koltuklar tekrar geri alınacakmış iki iş yapıyorlarmış diye resmen söylendiler. Soruyorum sizlere iyi de lojistik firmasının görevi bu koltukları taşımak değil mi? 100 TL boya masrafı yaptım ödemediler.

Daha sonra yeni koltuklarım geldi yine aynı firma çalışanları teşhirdeki eski koltukları aşağıya indirirken apartmanımızın camini kırdılar bir de yemin ettiler kendileri yapmamış apartman görevlimiz kendi gözleriyle görüşmüş ama yine de yemin ediyorlar yalan söylüyorlar. Eşim kaç kere görüşme için Avcılar Alfemo'ya gitti. Avcılar mağazası murat bey in de bilgisi vardır. Makbuzu götürdü haklı olarak zararımızın karşılanmasını istedi. Ne yazık ki ne Alfemo firması ne de lojistik firması bu zararlarla ilgilendi. Yeni doğum yapmış biri olarak toplamda 450 TL cebimden para çıktı şimdi bu para benim bebeğimin ihtiyacından kesilerek ödendi yazık değil mi? Malum doğum üstü bir sürü masraf yaptım. Alfemo firmasına sesleniyorum.

Zararımın karşılanmasını istiyorum. Daha önceki koltuklarım ve salon takımım Alfemo olduğu için tekrar Alfemo almıştım bir daha tövbe ettim kapısından geçmem. Bu kadar büyük bir firmanın kendi adını lekeleyen bir lojistik firması ile ısrarla çalışması da ne kadar doğru.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Arzu 20 Şubat 2019 09:25

Evet maalesef hiçbir dönüş olmadı koskoca firma çözemedi

Alfemo Logo Alfemo 20 Şubat 2019 09:09

Sayın ilgili; Sistemimizdeki arıza nedeni ile şikayetinize geç yanıt döndüğümüz için özür dileriz. Sorununuz devam etmekte ise 0 850 222 10 30 nolu hattan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler