28 Ekim
#12861942

Alfemo Konsol İnfinity Kusurlu Mobilya

Batman Alfemo mağazasından aldığımız konsol infinity ayakları alt komşu kırılmış bir vaziyette oysa konsolu aldığımız günden bir kapağı sürekli aralıklı olacak şekilde açık kalıyordu. Biz kapının aralıklı kalmasındaki sorunun kapaklardaki mekanizmadan dolayı sanıp sorun yok diyerek üstelemedik ama gün geçtikçe kapı kökten açık kalmaya başladı.


Kaç defa Batman'daki mağazaya şikayetimizi iletmemize rağmen hep es geçtiler bizi hep geçiştirdiler çok aradığımızdan dolayı gelip baktılar infinity konsol altı kırık dolap ilk günden böyle alırken bir ton övgü yağdırdılar birincilik falan filan on yık garanti ama hepsi boş. İnsanlara pazarlama politikası yaparak kandırmacalar hep ama şimdi arıyoruz ayaklarına gidiyoruz, bizi tınlayan yok adam yerine koyan yok, oysa bu ürün hasarlı eğer bu dolap tamir edilmeyecekse ve ben bundan mağdursam hakkımı hukuksal yollardan ararım. Artık sizde insanları birincilik vaatleriyle aldatmayın.

Leyla Leyla 1.642 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Leyla1 g

    Çok yardımcı oldular Alfemo firması umarım zor durumda olan herkese yardımcı olurlar. Çok teşekkür ederim firmaya mağdur etmedikleri için...

  • Alfemo Temsilcisi2 g

    Sayın İlgili, Sistemimizdeki arıza nedeni ile şikayetinize geç yanıt döndüğümüz için özür dileriz. Müşterimizin teslimatı yapılmış ve servis sorunları giderilmiştir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler