14 Ocak 2016 #4655793

Alfemo Koltuk Takımı Kumaşı Deforme Oldu!

Yaklaşık 5 ay önce almış olduğum koltuk takımımda yumuşamalar ve kumaşında dökülmeler başladı. Hatta kumaşta renk değişiklikleri meydana geldi. Konu ile alakalı Alfemo yetkili servisini çağırdım bana yastıkları makineye attığıma dair ithamda bulundular. Ben makineye atmadığımı söylememe rağmen bu yönde rapor tuttular. Sadece yastıklar için 300 lira para istendi. Alfemo gibi büyük bir firmaya böyle bir hizmet gerçekten yakışmıyor. Bir daha kesinlikle bu markayı tercih etmeyeceğim.

Tuğba 805 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba18 Ocak 2016

    İşte arkadaşlar görüldüğü gibi yukarıda çamaşır makinasına atmadığımı söylememe rağmen sırf konuyu kapatmak için altına aynı açıklamayı yaparak müşteri memnuniyetinin marka adına ne kadar değersiz olduğunu tekrar göstermiş oldular. Zaten yukaridaki yazıyı okuyarak marka servis kalitesini anlayabiliyorsunuz. Ben hayatımda hiçbir büyük firmanın bu şekilde geri dönüş yaptığını görmedim. Alfemo markasını hiç kimseye kesinlikle önermiyorum.!

  • Alfemo Temsilcisi18 Ocak 2016

    Sayın İlgili; Müşterimizin annesi ve kendisi tarafından bildirilen ürünün makinada yıkanması sebebiyle oluşan kusur bulunduğundan ücretli olarak servis hizmeti verilebilir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön