Alfemo Koltuk Kalitesizliği

Müslüm Müslüm31 Ocak 11:50

Alfemo'dan yatak odası ve koltuk takımı aldım ağustos 2017'de aldım. Her ne hikmetse 2 yıl garantisi bittiği birkaç gün sonra koltuktan inanılmaz ses geliyor. Koltuğa oturana kadar 50 tane ses çıkıyor. Garanti süresi 2 yıl bizlerde her şeyin farkındayız ama insanlar bu mobilyaları sizler ömürlük ürettiğiniz için güvenerek alıyor. Çok beğenerek aldığımız ürünlerin 2 yılda bu duruma gelmesi böyle kurumsal bir firma için hiç hoş değil. Ayrıca iki koltuğumdan tiftik tiftik beyaz tüyler çıkıyor mobilyalarınızın ömrü 2 yıl ise gerçekten bu konuda bir şey söyleyemem. Ama beğenerek aldığım ürünün herkese tavsiye ettiğim bir firmanın böyle basit ürünler yapması firmaya olan inandırıcılık ve gerçekçiliğin tamamını bizden siliyor.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

Alfemo Logo Alfemo 26 Şubat 14:30

Değerli Müşterimiz, Servis ekiplerimiz tarafınızla iletişime geçmiş, ürününüzün teslimat tarihi incelenmiş, garanti süresi geçmiştir.Bu durumda ücretli işlem yapılacağı tebliğ edilmiş ancak ücretli işlem kabul etmediğiniz için servis işlemleriniz yapılamamıştır.

profile-icon Müslüm 13 Şubat 16:22

Dönüş oldu sadece telefonla ama gelip inceleyeceğiz vs. Dediler aradan kaç gün geçti ses seda yok 😀

Alfemo Logo Alfemo 03 Şubat 15:28

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili birimlere aktarılmış olup, gerekli incelemeler başlamıştır. Tarafınıza 48 saat içerisinde dönüş olacaktır. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Serkan 1 hafta önce  

    Kesinlikle doğru söylüyorsunuz Ürünlerinin arkasında durmuyorlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler