Alfemo Kalitesizliği

Ferat Ferat28 Mart 18:55

Tam 1 Sene içerisinde 3 Üncü koltuk takımımı değiştireceğim. Daha önce ki şikayetlerimden Genel merkeziniz bayileriniz ile görüşmelerimden, yazışmalarımı kontrol edip anlayacağınız üzere 2019 Mart ayında evlilik sebebiyle aldığım ilk koltuk takımım belirli başlı sorunlar yüzünden sorun dediysem (koltuğun konuşmasından bahsediyorum) Ses çıkartması, Kumaş ipliklerinin sökülmesi, Renk atması yüzünden defalarca teknik servisiniz geldi aldı götürdü koltuksuz bıraktı bu işi çözemedi ve ürün değişimi kararı aldınız ben iade istedim siz değişim dediniz neyse bir üründen insanı tiksindirdiğiniz için başka bir ürün seçtik ve bunu 5.000 TL fiyata aldığım ürünün üzerine 2.500 TL fark ödeyerek Berry isimli 7.500 TL değerinde ki koltuk takımını satın aldım. Kumaşı teknik servisi bayiye gidip beğenmesi derken benim de vaktimi zamanımı  almaya devam ettiniz. Ürünün ücretini verdiğiniz IBAN numarasına havale yaptım ve faturasını bile kesmediniz teslim ettiniz evrak bırakmadınız gelen teknik ekip sadece teslimat yapılacağını evrak bırakılmayacağını söylediler dedi ve gitti.

Bir hevesle bu sefer sorun olmaz deyip aldığımız takım 15 gün geçmeden yine kumaşında sorun çıkardı ve koltuk dan sesler gelmeye başladı teknik ekibiniz geldi resimler çekip gitti ve çözümünüz yine ürün ve kumaş değişimi oldu.

Sayın yetkili Yatak odam da ayrı bir sorun koltuk takımında ayrı bir sorun sayenizde evimi yenileyip duruyorum ama bilin bakalım ben sürekli bunu yaşamayı istiyor muyum? Tabii ki hayır. Bayileriniz de ki çalışanlar ile akraba olduk kumaş koltuk seçiminden gidip gelmekten perişan olduk ya arkadaşım bu işi ürün değiştirerek sürekli ekstra ücretler isteyerek yapamıyorsunuz. Evime misafir çağıramıyorum gelen de hangisi ses çıkartmıyor hangisine oturayım diye gülüp geçiyor. Koltuklarınızı geri alıp ücreti iade etmiyorsunuz hadi diyip yine başka bir ürün seçmeye gidiyorum bu sefer yine 2.500 TL fark çıkıyor 5.000 TL'ye koltuk aldım derken 6 ay içinde 7.500 oldu 1 sene içerisinde 10.000 küsur fiyatlara gidiyor peşin para veriyorum ama hala taksit ödüyor gibi hissediyorum.

Sizden istediğim tek bir şey var bari bunu yapın rica ediyorum verdiğimiz 7.500 TL ücreti iade edin koltuklarınızı geri alın Ben artık Alfemo kullanmak istemiyorum.  aldığınız 2.500 TL ücretin faturasını kesip gönderin evraklarını teslim edin.  

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 3Yorum

Cevaplar

Alfemo Logo Alfemo 31 Mart 11:00

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili birimlere aktarılmış olup, gerekli işlemler başlatılacaktır. Saygılarımızla

profile-icon Ferat 28 Mart 19:02

Şunu da belirteyim. Ürünü alalı tam 1 sene oldu değiştirdiğim ürün de aynı süreden devam ediyormuş değişim yapılmasına fark verilmesine rağmen yeni aldığım ürüne 2 yıl değil diğer üründen kalan garanti süresi veriliyormuş. Muhtemelen süreyi uzatmaya çalışıp garantisini bitirmeye sonrasında da her zaman ki gibi tüm talepleri para karşılığı yapmaya çalışacaksınız ama denemeyin bu işin sonunu hukuki yollarda aramasını da biliriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Ferat 16 Nisan 14:43  

  Hala bir çözümünüzü görmüş değiliz. Ne iletişim ne memnuniyet nerede Alfemo yetkilileri hanı ürünlerinin daima arkasındaydı?

 • profile-icon Ferat 31 Mart 17:01  

  Sayın Yetkili, Koltuk takımını aldığım Alfemo Tuna mağazacılık şubeniz insanları belli başlı yalanlar ile kandırdığı için el değiştirmiş ve bu sebepten dolayı koltuk ücretini iade etmiyormuşsunuz. Bayileriniz ile kendi aranızda olan problemlerin

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Ferat 31 Mart 17:03  

  Sonuçlarına biz katlanmak zorunda değiliz. Ben ödemeyi Alfemo olarak yaptım sizi bilirim hakkımı da sonuna kadar arayacağım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler