Alfemo Hizmet Sıfır

Kübra Kübra19 Ekim 23:49

İki sene önce Trabzon Alfemo dan bir koltuk takımı aldık. Cameron modeli. Başımıza gelmeyen kalmadı. Hep tüylenmeler oldu kumaşında. 2 kere kumaş değişikliği yapmak, durumda kaldık. İlk kumaş değişikliği yapıldıktan sonra, ürün yine aynı hatayı verdi ve tekrar ya kumaş değişikliği yapmamızı ya da yeni bir koltuk takımı seçmemizi istediler.

Ankara genel merkezi ile iletişime geçtik, bu sefer yeni bir koltuk takımı seçtik, mağazadan fakat +3 bin tl gibi bir rakam istediler bizden kabul etmedik. Tabii ikinci kumaş değişikliği yaptık, tabi yaptırana kadar çok uğraştık, hiçbir şeyi kabul etmek, istemediler. Başta zar zor ikna ettik ve kumaş değişikliğini yaptık. 

İkinci kumaş değişikliğinden sonra koltuklarımızın 2 yastık kılıfı hala elimize ulaşmadı. Müşteri hizmetlerini arıyoruz ve bize dönüş sağlanacağını söyledikleri halde,5 gündür hiçbir dönüş olmadı,2 kere aramamıza rağmen  hizmet sıfır!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Alfemo Logo Alfemo 22 Ekim 16:11

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili birimlere aktarılmış olup, kırlentiniz hazır olup tarafınıza yönlendirilecektir. Saygılarımızla

Alfemo Logo Alfemo 20 Ekim 08:05

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz inceleme altına alınmış olup, 48 saat içerisinde geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler