16 Mart 2015

Alfemo Hatalı ve Eksik Ürün Teslimi!

Alfemo Mobilya'dan bir yatak odası, bir yemek odası, birde oturma odası satın aldım. Oturma odasındaki üçlü koltukların birisinde kumaşının yırtık ve defolu olduğunu, diğer üçlü koltuğunda kumaşında özür olduğunu gördüm. Berjer almama rağmen getirmediler.


Ayrıca yemek odasının çekmece kollarından bir kaçı kusurlu görünmektedir.
Firmayı arayıp durumu belirttiğimde kullanıcı hatası değilse değiştiririz diyorlar. Fakat ürünü daha hiç kullanmadım. Yeni evlendiğim için durumun acil olarak düzeltilmesini talep ettiğimde ise bana 10 gün sonrasına tarih vermekteler.
Ürünün teslimatında çalıştığım için annem vardı. Eğer ben olsaydım o ürünü eve almazdım.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Onur 948 Okunma

Cevaplar

  • Alfemo Temsilcisi01 Nisan 2015

    Sayın İlgili; Müşteimize 01/04/2015 tarihinde servis hizmeti verilip sorunları giderilecektir. Saygılarımızla

  • Onur24 Mart 2015

    Servis az önce eve geldi. Müşteri hizmetlerine işin aciliyetini defalarca söylememe rağmen ve onlarında hizmetin bu hafta içerisinde giderileceğini söylemelerine rağmen. Koltuğun kumasının yırtık olduğu kısmı alıp gittiler. Arızalı ve hatalı ürünlerin önümüzdeki hafta içerisinde geleceğini söylediler. Benim hafta sonu yeni evlendiğim için çeyiz dizmeye gelecekler. Bunu da defalarca söylememe rağmen ilgili davranmadığınız gördüm. Ürünü alırken sağlamlık, kalite ve konfor dediniz. Böyle kurumsal bir firmanın müşteriyi bu kadar mutsuz edebileceğini hiç düşünmemiştim. Cuma gününe kadar arızaların giderilmesini istiyor. Eğer hala arızalı ve hatalı ürünlerin geç geleceğini söylerseniz veya geç gelirse bende şikayetimi tüketici haklarına başvurarak devam ettireceğim.

  • Alfemo Temsilcisi17 Mart 2015

    Sayın İlgili; Müşterimize 13. hafta içinde berjer teslimatı yapılıdığında servis hizmetide verilecektir Yaşatmış olduğumuz sıkıntıdan dolayı özür diliyoruz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön