Alfemo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mevlüt'ün şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Alfemo Hamilton Koltuk Döşemesi Soyuluyor

1.111görüntüleme
Mevlüt
Mevlüt 26 Ekim 2020 20:57

23.12.2015 tarihinde aldığımız ürünün kuması asindi, parlamaya başladı son olarak da dökülmeye başladı. Biz bu ürünü almayacaktık ancak mağaza müdürü olduğunu söyleyen beyefendi ısrarla bu ürünü almamızı, kumaşının çok sağlam olduğunu, kedi tırmalasa bile bir şey olmayacağını söyleyerek bize ürünü sattı. 

Hatta verona model berjer aldık. Bu kumaş kaliteli diye Hamilton kumaşı ile kaplattık. Simdi kumaş parlayıp soyulmaya başladı ancak karşımızda muhatap yok. Ürünün garanti süresi olan 2 yıl bittiği için ücretli teknik destek veriyorlar. Bir mobilyanın döşemesi bu kadar kısa sürede dökülür mü. Bize ürünü ömürlük diye sattılar, ısrarla bu kumaşa yönlendirdiler. Simdi muhatabımız yok. 

Resmen sorunlu kumaşı almamız için 2 gün çaba harcadılar. Döşemede yanık yok, kir yok, leke yok ancak kumaş soyuluyor. 2 yıllık garanti bittiği için ücretsiz servis hizmeti verilmiyor. Yani en ucuz olanı 9 -10 bin lira olan mobilyada üretimden kaynaklı problem olsa da ücretsiz teknik hizmet alamazsınız.

Alfemo Logo
Alfemo27 Ekim 2020 08:05

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz inceleme altına alınmış olup, 48 saat içerisinde geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

Alfemo Logo
Alfemo27 Ekim 2020 11:19

Değerli Müşterimiz, Ürünlerinizin garanti süresi bitmiş olup, ücretli olarak Teknik Servis Hizmeti verebiliriz. Ücretli hizmeti kabul ettiğiniz takdirde 0850 222 10 30 numaralı Çağrı Merkezi Hattımızdan bizlere ulaşıp, servis talebinde bulunabilirsiniz. Saygılarımızla

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Mevlüt
Mevlüt28 Ekim 2020 21:41
 

Kumaş üretim hatası olarak dökülüyor. Bu kadar kısa sürede döşemesinin durduk yere dökülmesi normal değil. Hiçbir koltuğun döşemesi 3-4yılda dökülmez. Bu ürünün kumaşı en az 10 yıl deforme olmamalıydı. Ayıplı ürün satıp garantisi bitti demek kolay.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler