sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Alfemo Geç Teslim!

Yasemin Yasemin03 Şubat 2019 21:03

Alfemo'dan köşe koltuğu almak için mağazalarına gittim ve yalnızca hızlı teslimat yapabilecekleri ürünleri göstermelerini istedim. Acil ihtiyacım vardı ve aksi takdirde ciddi mağduriyet yaşayacağımı daha ürünü almadan belirttim, hatta teşhir ürününü bile kabul edebileceğimi söyledim. Ancak teşhir modellerini veremeyeceklerini, istediğim ürünün en geç 30 gün içerisinde geleceğini belirttiler ve bende tamamını peşin ödeyerek ürünü aldım. 10., 20. ve 25. günlerde de mağazayı arayarak hem hatırlatma açısından hem de bir aksaklık olup olmadığı konusunda bilgi aldım. Her defasında söyledikleri tarihte (30. Gün) geleceğini belirttiler ve geçiştirdiler. Korktuğum başıma geldi ve söyledikleri tarihte teslimatın yapılmadı, nakliye tırlarında problem olduğunu, belli bir ürün hacmine ulaşmadan tirin hareket etmediğini söyledir.

Genel müdürlükle görüşmemde de benzer cevabı aldım ve in özü ''tır ne zaman dolarsa sizin koltukta o zaman gelir'' dediler. Cayma hakkımda olmadığını ve beklemekten başka çarem olmadığını öğrendim. Nihayetinde ürün 55. gün teslim edildi. Ancak bu sürede yaşadığım mağduriyeti ve sıkıntıları uzatmamak adına anlatmayacağım. Teslimatta koltuk modüllerini birbirine sabitlemekte kullanılan aparatları da yanlış getirmeleri ve teslimatın üzerinden 40 gün geçmesine rağmen hala koltukları birbirinden ayrı olarak kullanmak zorunda olduğumu da belirtmek istedim. Bununla da bitmedi.

Mağazadan görerek aldığım üründe 3 ayrı modül ve her birinde 3 ayrı sırt yastığı bulunmaktaydı ancak gelen üründe 2 tane sırt yastığı vardı. Sebebini sorduğumda ürünün zaten bu şekilde olduğunu, kendilerinin mağazada rastgele yastıkları koyduklarını, yastıkların yerlerini de belirtmek zorunda olmadıklarını söylediler. Kendim interneti açıp baktığım da zaten sitede görecekmişim. Yaptığım 6.000 liralık alışverişten sonra 1 yastığı veremeyecek misiniz dediğimde ise isterseniz 100.000 liralık yapın veremeyiz dediler. Ürünün parasını aldıktan sonra hiçbir şey umurlarında değil, ürünlerinin arkasında duran ve muhatap olan birisini bulmanız mümkün değil.

Bu saatten sonra Alfemo'dan kim alışveriş edeceğini söylerse vazgeçirmeye çalışacağım. Bu kadar kötü bir hizmet olmaz. Para veriyoruz diye tabii ki her şey mümkün değildir lakin bu kurum müşterinin işini yokuşa sürerek ve onun zamanını alarak çağ dışı bir satış sonrası politika izliyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Alfemo Logo Alfemo 28 Mart 2019 15:43

Sayın İlgili, Sistemimizdeki arıza nedeni ile şikayetinize geç yanıt döndüğümüz için özür dileriz. Müşterimizin şikayeti üzerine ilgili birim müdürlerimize konu aktarılmıştır. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler