20 Nisan 2013 #1755100

Alfemo Değişim Yapmadı!

12 Aralık tarihinde Alfemo mobilya Bursa mudanya yolundaki bayisinden bir yemek odası takımı aldım 19 Aralıkta mobilya yı getirdiler ama bir parçada ezik bir bölüm vardı bunun değiştirilmesini istedim bu parçayı mart ayı içinde getirdiler.


Ama renk tutmuyor biz tutmadığını görüyoruz da elemanlar görmüyor , ısrarla gözümüzün alışmadığını onun için farklı gördüğümüzü söylüyor. Halen bir ay oldu bize hala parça gelmiş değil beynimi yedi.


Ayrıca 19 Aralıkta montajı yapılan ürünün montajında da eksiklikler var bunu da bizzat gidip söylememe ve 4 defa ayrı zamanlarda telefon etmeme rağmen halen gelip yapmadılar.

Adnan 213 Okunma

Cevaplar

  • Alfemo Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Müşterimizin yaşamış olduğu sıkıntı nedeniyle üzüntü duyduğumuzu belirtmek isteriz. bundan sonra bu tarz problemler ile karşılaşmamasını temenni ederiz. Saygılarımızla ALFEMO SSH 0 850 222 10 30

  • Alfemo Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin şikayetinin bildirmiş olduğu mağaza ile olan bayilik anlaşmamız sona erdirilmiştir. Sorun ilk teslimat problemi olduğundan yasal olarak satışı ve montajı yapan mağaza sorumludur. Müşteri memnuniyeti adına nüşterimiz fabrikadan yönlendirilecek olan servis ekibimiz ile ziyaret edilecektir, eğer ürün ALFEMO markamıza ait ve faturası mevcut ise sorunlarının giderilmesi sağlanacaktır. Saygılarımızla ALFEMO 0 850 222 10 30

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön