Alfemo Bradford Koltuk Takımı Aldığımız Günden Beri Sıkıntılı!

Faruk Faruk06 Mart 23:24

19.12.2017'de Alfemo bradford marka koltuk takımı aldığımız günden beri sıkıntılı ilk sorun çıkardığında değişim veya ücreti iadesi istedik firma kumaş değişimi yaptı. 3 lü koltuk sürekli sıkıntı yaratıyor kumaş değişti 3 lü +2 li+ tekli koltuğun ve bununla birlikte 6 kere servis kaydı açıldı her defasında aradığımızda servis gönderiliyor ama 2 ay sonra tekrar sıkıntı ve koltukların problemleri bitmedi 3 lü koltuk aldığım günden beri oturup kalkarken ses çıkarıyor her aramada gelip baktılar 2 ay önce servise götürdüler 3 lü ve 2 li ikisinde de ses geliyor Eve gelenler kasasından geliyor dediler tadilat olması gerekiyormuş koltuklar yapıldı geldi tekrar aynı sıkıntı Alfemo servis göndererek firmaya koltukları götürerek soruna çözüm bulamadılar mağdur olmayalım diye 3 lü koltuk göndermişler gönderdikleri koltukta aynı problemli ayıptır kendi koltuğum servise gidiyor aynı koltuktan getiriyorlar idareten o da problemli ayıptır ya bu kadar da olmaz en son 3 gün önce tekrar aradım yine sorun çıkarıyor İstanbul'da merkezdeki kişi fabrikayla görüşüp haber vereceğiz diyorlar. Koltuklara verilen rakam az değil ama aldığımızdan beri gönül rahatlığıyla oturamadık. Ben koltukları iade edip ücretimin geri iade edilmesini istiyorum dedim hala ses yok hakkımı ve bu şekilde oyalanmasını hukuki yollardan hakkımı arayacağım. 2 yıllık koltuğa kaç kere servis açılmıştır bakılsın sayın Alfemo yetkilileri demek ki kullanım süresi ürünlerinizin böyle.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Faruk 17 Mart 22:01

Peki garanti suresi dolmadan 6 defa yazi ile altı defa servis gelmiş halledememişsiniz problemi ki konu buraya gelmiş simdi de garanti suresi dolmuş diyorsunuz peki bu servise siz hiç sormadınız mi kardeş 6 defa servis mi olur buradaki problem nedir diye sizin argeniz yani çok mu memnun bu üründen sadece bizim ürünümüz mu böyle çıktı. Siz 6 kere gelip koltuktaki sıkıntıları halledememişsiniz simdi servis tekrar gelecek üctetli bakicak sizin mantığınız alıyormu acaba 2 sene insanları oyalayıp sonra garanti bitmiştir. Biz 1. Servisten olmak üzere 6. Servise kadar değişim iade istedik bundan sonra problem çıkarmaz denildi. Kaç kere telefon açtık fabrikayla görüşüp bilgi verilecek denildi. Para kolay kazanılmıyor firma yetkilileri hakkımı hukuki yollardan arayacağım. Lütfen telefon konuşmalarını ve servis kayıtlarınızı inceleyin personelinize sorun

profile-icon Faruk 09 Mart 21:29

Peki garanti suresi dolmadan 6 defa yazi ile altı defa servis gelmiş halledememişsiniz problemi ki konu buraya gelmiş simdi de garanti suresi dolmuş diyorsunuz peki bu servise siz hiç sormadınız mi kardeş 6 defa servis mi olur buradaki problem nedir diye sizin argeniz yani çok mu memnun bu üründen sadece bizim ürünümüz mu böyle çıktı. Siz 6 kere gelip koltuktaki sıkıntıları halledememişsiniz simdi servis tekrar gelecek üctetli bakicak sizin mantığınız alıyormu acaba 2 sene insanları oyalayıp sonra garanti bitmiştir. Biz 1. Servisten olmak üzere 6. Servise kadar değişim iade istedik bundan sonra problem çıkarmaz denildi. Kaç kere telefon açtık fabrikayla görüşüp bilgi verilecek denildi. Para kolay kazanılmıyor firma yetkilileri hakkımı hukuki yollardan arayacağım.

Alfemo Logo Alfemo 09 Mart 17:01

Değerli Müşterimiz, Garanti süreniz dolduğundan dilerseniz ücretli işlem yapılabilir. Saygılarımızla

Alfemo Logo Alfemo 09 Mart 10:22

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili birimlere aktarılmış olup, gerekli incelemeler başlatılacaktır. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler