Alfemo Bizi Pişman Etti!

Burak Burak 13 Temmuz 13:41

Alfemo Manisa şubesinden yaklaşık 3 ay önce villa yatak odası ve escuda TV ünitesi aldım. Yatak odası takımı aldıktan 15 gün içerisinde teslim edildi ancak hatalı ve eksik parçaları bulunduğuna dair tutanak tutuldu ve en kısa süre içerisinde eksiklerin tamamlanacağı bilgisi verildi. Bu tarihten beri ne yatak odasının eksik parçaları gönderildi ne de TV ünitesi gönderildi. Bu süre içerisinde defalarca mağazayı aradım, fabrikayı aradım, müşteri hizmetlerini aradım, web sitesinden şikayet formu doldurdum, mail attım ve her seferinde bu hafta gelecek, haftaya gelecek şeklinde sürekli oyalandım. 2 hafta önce düğünümü yaptım, televizyonumu Alfemo sayesinde yere kurdum ve yatak odamda bir komodinin kırık, bir komodinin yok bu şekilde kullanıyorum. Evime gelen her insana da Alfemo sayesinde evimi şu an bu şekilde kullanıyorum diyorum. Bugün fotoğraflarını çekip sosyal medyada da paylaşacağım, Tüketici Hakları'na şikayette de bulunacağım. Almış olduğum ürünlerin tedariği yok diye sürekli saçma sapan bahaneler üretiliyor. Madem bu şekilde bekletilecektim neden düzenli bilgi verilmedi. Almış olduğum ürünlerin peşinden bu kadar koşmak zorunda mıyım ben? İade etmek istiyorum diyorum, bu hafta gelecek diyorlar diye iptal etmiyorum ama o hafta ürünler yine gönderilmiyor. Ya ürünlerimi gönderin ya da iptal işlemini yapın demekten, defalarca mağazayı aramaktan yoruldum artık. Yeni düğün yapmış, ev kurmuş bir çift olarak daha fazla beklemek ve 3 aydır gelmeyen ürünlerin peşinden koşmak istemiyorum.

Cevaplar

Alfemo Logo Alfemo 20 Temmuz 09:34

Değerli Müşterimiz Dünyada ve Türkiye'de Hızla yayılan corona virüsle mücadele kapsamında firmamız mart ayı ortasından itibaren üretim hatlarında kapasite düşümüne gitmiştir. Tedarik zincirindeki kopmalar nedeni ile malzeme tedariğinde sıkıntılar yaşamaktayız. Bu nedenle ürünlerinizin teslim tarihinde gecikme yaşanmıştır. Ürünlerinizin üretimi 24.07.2020 tarihinde tamamlanacak olup, ilk araçla bayinize yönlendirilecektir. Gecikme için özürlerimiz beyan eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Alfemo Logo Alfemo 13 Temmuz 14:10

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz inceleme altına alınmış olup, 48 saat içerisinde geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler