15 Kasım 2019
#12976538

Alfemo Bayraklı Şubesi ve Geç Teslimat

Bayraklı Alfemo şubesinden 2 adet genç odası satın aldım. Parayı da peşin olarak ödedim. Aynı hafta içerisinde teslimat yapılacağı söylendi. Genç odası takımlarından 1 tanesi takip eden hafta sonu teslim edilmesine rağmen ikinci takım tüm ısrarlarıma rağmen teslim edilmedi.


Oysa mağaza müdürü/sorumlusu O** M** ile görüştüğümde her iki takımı da takip eden aynı hafta içerisinde teslim edeceklerini beyan etmişti. Sözleşme kapsamında belirtilen tarihte teslimat gerçekleşmediği gibi genç odası takımlarım geç teslim edildiği için kiracım sözleşme tarihini erteledi. Üstelik hala 2 adet çalışma masam teslim edilmedi.

Deniz Deniz 2.061 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Deniz18 Kasım 2019

    Kaldı ki Urla veya Bornova keşke bir adrese teslim edebilseydiniz, keşke 1 aydan fazla bir sure bekletmeseydiniz. Burada mevzu sözleşme'ye karşılıklı olarak riayet/uyma noktasında sorun yaşadığınızı göstermektedir. Müşteri nakit olarak ödemesini yapıyor, ancak siz satıcı olarak sadece müşteriye satin alınıncaya kadarki süreçte yardımcı olmakta ve br suru vaatlerde bulunmaktasınız. Parayı ödediğimiz anda sanki sihirli bir değnek degmis gibi ortadan kaybolmaktasiniz. Kiraya vereceğim ev siz teslimatı bir turlu gerçekleştiremediğiniz ve bir suru bahaneler ürettiğiniz için 2 hafta gecikmeli olarak kiraya verildi. Tam 2 haftalık zararım oluştu. Bunu da göz õnune aliniz.

  • Deniz18 Kasım 2019

    Merhabalar, Ben ödemenizi nakit olarak ve anında gerçekleştirdim. Kaldı ki ikinci oda takimi neredeyse 1 ay gecikmeli olarak gerçekleştirilmiştir. Oysaki sözleşme kapsamında anlaşmamız gereği bir hafta içinde teslimat yapılacağı belirtilmiştir. Firma olarak bir daha sizden alışveriş yapmayacağım gibi uğrattığınız zararlardan dolayı hassasiyet gösterip özür dilemenizi beklerdim. Sözleşmeye riayet etmeyip üstüne de yanlış beyanlarda bulunmanız da müşteriye olan saygı düzeyinizi açıkça göstermektedir.

  • Alfemo Temsilcisi18 Kasım 2019

    Değerli müşterimiz, Sipariş girişleri ancak ödemelerin %15’i yapıldıktan sonra gerçekleştirilmektedir. Çalışma masalarınız teslimatı farklı adrese istediğiniz için önümüzdeki hafta ilk Urla rutunda gerçekleştirilecektir. saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları