28 Ocak 2014 #2261647

Alfemo Ayıplı Mal Sattı

26 temmuz 2013 tarihinde Alfemo'dan aldığım delfina model kanepelerde ahşaplar farklı renk çıktı, süngerlerinde ise kaymalar vardı. Sorunu bayiye bildirdim ürünü bu şekilde kabul etmeyeceğimi değişim yapılmasını söyledim. Bayii buna servisin karar vereceğini söyledi. Şikayet tarihinden 1 ay sonra servis geldi, resim çekti gitti.


2 ay sonra geldiler bu sefer getirdikleri ahşap çıtaların renkleri yine farklı çıktı. Bu sefer ellerindeki çıtaları da bırakıp gittiler. 6 ay geçmiş olmasına rağmen hala sorun çözülmedi. Alfemo denen firma güya Avrupa kalite ödülü almış lakin bu kadar sorumsuz ve kalitesiz işçilik kalitesi olmayan bir ürün yok. Teknik servis fiyasko.

Hasan 290 Okunma

Cevaplar

 • Hasan26 Şubat 2014

  gayri ciddi bir firma

 • Hasan04 Şubat 2014

  sn ilgili öyle bi cevap yazıyorsunuz ki sanki sedece 17/12/2013 tarihinde bildirim yapılmış gibi anlıyor insan. 20/08/2013, 27/08/2013 tarihlerinde hiç bildirim yapılmamış da siz son bildirimden itibaren hemen gelmiş gibisiniz.

 • Hasan03 Şubat 2014

  insanın böyle bir firmadan alış veriş yapması için akli dengesini kaybetmesi lazım. Kessssinlikle...

 • Alfemo Temsilcisi31 Ocak 2014

  Sayın İlgili; Müşterimizin ürününü sorunsuz bir şekilde kullanabilmesi için servis hizmetine onay vermesi durumunda ekiplerimiz yönlendirilip üründeki sorunlar giderilebilinecektir. Saygılarımızla,

 • Hasan30 Ocak 2014

  Firma 6 ay sonra benim kanepelerimin çıtalarının değişeceğini süngerlerde kaymaların da çözüleceğini söylüyor. Ben bu kadar sorumsuzca bir müşteri ilişkisi olan firma görmedim. Çıtalar değişecek, süngerler değişecek , eee bari fabrikayı da kapatın gelin benim evde imalata başlayın diyorum. tüketicinin korunması hakkındaki kanun çok açık, okumanızı tavsiye ederim. Ama bu müşteri politikanızla istediğiniz kadar ödül alın, hiç bir anlamı yok. Gerçek ödülü müşteri verir. lakin sizin de bu pek umurunuzda değil galiba. Ürün değişimi yapılmadığından artık başka mecralarda hakkımı arayacağım.

 • Alfemo Temsilcisi28 Ocak 2014

  Sayın İlgili; Müşterimizin 17/12/2013 tarihindeki bildirimine istinaden kayıt açılmış ve 22/01/2014 tarihinde sorunun giderilmesi için ekiplerimiz kendilerini ziyaret etmiş olup müşterimiz servisi kabul etmediği için sorunu çözülememiştir. Dilerseniz ekiplerimizi tekrar yönlendirerek sorununuzu giderebiliriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön