24 Nisan 2013 #1760388

Alfemo Arızanın Giderilememesi!

Yaklaşık 7 ay önce alfemodan 2 adet kanepe aldık ve aldıktan 2 hafta sonra kanepeler gıcırdamaya başladı ve sesler gelmeye başladı. bu şikayetimi bayiye bildirdim ve birkaç kez götürdüler tamir için İzmir'e. tamirattan geldikten sonra 1 hafta sonra aynı sorun devam etmeye başladı ve tekrar aradım müşteri hizmetlerini alfemonun.


Tekrar geldiler ve ben garantisi olan kanepelerimin değiştirilmesini talep ettim ama talebime olumsuz cevap verildi. değiştirilmesi için birçok kendi fikirlerince nedenler söylediler. kanepelerimde arızalar hala devam ediyor ve en son çare tüketici haklarını koruma derneğine yazmaya karar verdim. sorunumun çözülmesini istiyorum.

Raşit 175 Okunma

Cevaplar

  • Raşit13 Mayıs 2013

    "Müşterimizin ardından tekrar sorun yaşadığını bildirmesi üzerine 14/03/2013 tarihinde ürünleri tekrar kontrol edilmiş ve yetkili servis personellerimiz tarafından ürünlerde herhangi bir problem ile karşılaşılmamıştır." Bu cümleye istinaden özellikle son cümleyi dikkate alacak olursak servis elemanları problemin olduğunu bildiler ve tekrar götürmek istediler.Alfemo götürülen kanepelerin yerine başka bir kanepe göndermesi gerekmeliydi.çünkü biz müşteriler mağdur oluyoruz.14.03.2013 tarihinde de müsait olmadığım için kanepeleri götürmemelerini söyledim.lakin ben servis yetkililerine kanepeler sürekli arıza çıkartacaksa aynı değerde başka kanepelerle değişmesini talep ettim.servis yetkilisi ben bayi ile görüşürüm dedi görüştüde.1 saat sonra aradılar beni böyle bir değişimin söz konusu olmadığını bana ilettiler.anladım ki güzel dille anlatamayacağım derdimi diyerekten şikayetimi sizlere dile getirdim.ÖNEMLİ BİR NOT:bir ayrıntı daha söylemeden gecemeyeceğim.alfemo yetkilileri bu şikayetimi buraya yazmam halinde benimle irtibata geçmek için çaba bile sart etmediler.

  • Alfemo Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin tarafımıza daha önce bildirmiş olduğu şikayetine istinaden 6779 Takip numaralı servis kaydı ile ürünlerindeki sıkıntıları giderilerek 27/02/2013 tarihinde sağlam ve eksiksiksiz olarak müşterimize teslim edilmiştir. Müşterimizin ardından tekrar sorun yaşadığını bildirmesi üzerine 14/03/2013 tarihinde ürünleri tekrar kontrol edilmiş ve yetkili servis personellerimiz tarafından ürünlerde herhangi bir problem ile karşılaşılmamıştır. Saygılarımızla... ALFEMO 0 850 222 10 30

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön