Alfemo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Elif'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Alfemo 2.5 Ay Oldu Ürün Hala Gelmedi!

955görüntüleme
Elif
Elif 10 Kasım 2020 18:17
ÇözüldüÇözüldü
Elif'in Teşekkür Mesajı
“Teşekkürler sorunumla ilgili yetkililer tarafından arandım ve bilgilendirildim inşallah mobilyaların en yakın zamanda teslimatı gerçekleşir.”

Trabzon Yomra Alfemo şubesinden aldığımız koltuk takımının kumaşının değiştirilmesini talep ettik mağaza çalışanları koltukların 45 gün içinde teslim edileceğini söylemesine rağmen 2.5 ay oldu hala koltuklardan haber yok. Defalarca mağazayı aradık koltukların akıbetinden haberleri yokmuş. Daha da kötüsü Müşteri hizmetlerini aradık adımıza bir kayıt dahi oluşturulmamış. Bu demek oluyor ki 2.5 aydır boşuna koltuk bekliyoruz ve boşuna 2 aydır taksit ödüyoruz. Alfemo gibi bir şirkete bunu asla yakıştıramadım acilen çok kısa zamanda bu mağduriyetimizin çözülmesini istiyorum. Böyle bir şey olamaz evde koltuksuz yerlerde oturuyoruz paramızla rezil olduk. Şikayetçiyim gerekirse haklarımı başka türlü arayacağım.

Alfemo Logo
Alfemo12 Kasım 2020 15:36

Değerli Müşterimiz, Ürünleriniz, 16.11.2020de fabrikada hazır olacaktır.Şikayetiniz ilgili birimlere aktarılmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

Elif
Elif12 Kasım 2020 18:29

Teşekkürler sorunumla ilgili yetkililer tarafından arandım ve bilgilendirildim inşallah mobilyaların en yakın zamanda teslimatı gerçekleşir.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler