05 Ağustos 2016

Alfemo Üstün Hizmet Başarısızlığı...

Manisa Alfemo'dan aldığımız ürünlerin arasında köşe koltuğu vardı ve evi tutunca koltuğun kolunun hangi tarafta olacağını söyleyecektik. Evi tuttuktan sonra mağazayı arayıp satış danışmanımız E*** Hanıma koltuğun kolu şu tarafa olsun diyecektik ki mobilyaların üretildiğini ve koltuğun köşesinin sağ tarafa doğru olduğunu öğrendik. Kimse mağdur olmasın diye sorun değil diyerek 'tamam' dedik. Yerleşme düzenimizi ona göre ayarladık.

Evin 10. katta olduğunu söylememize rağmen asansörsüz gelen bu güzel firma bizim eşyaları eve çıkarmadan başka bir yere geçerek bizim eve 5'te gelebildiler ancak. Montaj için geldiklerinde koltuğun köşesinin solda olduğunu fark ettik. Mağazayı arayınca da Ebru Hanım 'ben size karşıdan bakınca sağ' dedim diyerek iyice gözümde kalitelerini düşürdü. Koltuğun yayı bozuk çıktı. 5 gündür bekliyoruz, mağazayı arayıp sorduk ilgilenmediler bile. Tam bir sorun ve mağduriyet!

Demet 625 Okunma

Cevaplar

  • Demet'in Teşekkür Mesajı09 Ağustos 2016

    İlginiz için teşekkürler. Benim esas şikayetim mağaza personeli dışında ulaşabilecek kimseyi bulamamak ve arızalı çıkan ürünle ilgili geri dönüş alamamaktır. Satış danışmanımız konuyla ilgili gerekli alakayı göstererek telefonla ulaşıp durumu açıkladı. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Servisle ilgili en kısa sürede geri dönüş bekliyoruz.

  • Alfemo Temsilcisi09 Ağustos 2016

    Sayın ilgili, müşterimizin problemini giderebilmek adına gerekli birimlere bilgi verilmiştir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön