Alfemo Ürünümüz Teslim Edilmedi...

Mert Ş. |

Alfemo'dan yemek odası takımı, yatak odası takımı, TV ünitesi ve sehpa satın aldık. Ürünlerin ay sonuna kadar gönderileceği söylendi. Daha sonra telefon açıp teyit almak için aradığımızda 28-29.07.2015 tarihlerinde ürünün bizde olacağı, fabrikadan ürünlerin yola çıktığı söylendi.

Bugün ayın 27'si ve tekrar teyit almak için aradığımda fabrikadan dönüş alamadıklarını, ürünlerin yetişmediği ve sadece ürünlerin bir kısmının gönderilebileceği söyleniyor. Çalışanların isimlerini vermiyorum çünkü gerçekten ilgileniyorlar fakat ortada sonuç yok. Bu nasıl fabrikadır dönüş alınamıyor. Ürünler bakalım ne zaman gelecek, bekliyoruz.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  16:45

  Sayın ilgili;
  Sistemimizdeki arıza nedeni ile şikayetinize geç yanıt döndüğümüz için özür dileriz.
  Gecikme ve Yaşadığınız sıkıntı için özür dileriz. Bayimiz Konu ile ilgili uyarılmış sorunun bir daha yaşanmaması için gerekli önlemler alınmıştır.
  Saygılarımızla

 • Mert Ş.
  05 Ağustos
  13:48

  ürünlerin bir kısmı 29.07 de geldi. yemek masası sandalyeler ve TV ünitesi hala mevcut değil, iŞİN garibi daha üretilmemiş bile. bugün (05.08.2015) firmayla görüştüğümüzde üretim aşamasında gözüktüğü ve haftaya telim edileceği söylendi. biz bu siparişi 12.07.2015 pazar günü verdik. bu ne biçim üretim tesisi 3 haftadır masa sandalye bekliyoruz.

 • Mert Ş.
  29 Temmuz
  10:08

  dün görüştüğüm yetkililer bugün ürünlerin bir kısmının geleceğini söyledi, 11-12 arası. ürünleri bekliyoruz. umarım tekrar bir aksaklık olmaz.