04 Haziran 2016

Alfemo Ürün Teslim Edilmemesi.

13.02.2016 tarihinde aldığım ürünlerin bir kısmını 30 Nisan'da ürünlerin bir kısmı teslim edildi. 2 berjerde en sonunda değiştirilme kararı verdiler çok şükür ama hala ne gelen var ne giden Alfemo şikayet hattını arıyorum efendim gün içinde geri dönüş sağlanacak diyorlar haftalar geçiyor dönüş yapan yok. Kahramanmaraş Donatır mobilyayı arıyorum bizimle ilgilenen ne i*** bey ne A*** bey hiç birisi yok (tesadüfen). Artık utandıklarından mıdır bir kız çıkıyor efendim önümüzdeki hafta sonu gelecek kesin mi yok büyük ihtimal. Alfemo bence ismini değiştirsin ihtimal mobilya diye daha iyi reklam yapar. Teşekkürler Alfemo bize yaşattıkların için her gün ah alıyorsunuz size parayı peşin verende kabahat aslında.

Yiğit 427 Okunma

Cevaplar

  • Alfemo Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın İlgili, Sistemimizdeki arıza nedeni ile şikayetinize geç yanıt döndüğümüz için özür dileriz. Müşterimizin şikayeti teslimat birimlerimize aktarılmış olup sorunun tekrar yaşanmaması için gerekli önlemler alınmıştır. Saygılarımızla.

  • Yiğit11 Haziran 2016

    Adamlar hem suçlu hem güçlü daha bir de bayiyi aradık. Allah etmesin sahibimidir nedir küfür üstüne küfür ediyor simdi iş adli makamlara yansıyor Allah belanı versin Alfemo

  • Yiğit10 Haziran 2016

    Bu nasıl bir kurumsal şirkettir anlamak mümkün değil. Adamların hiç umursadığı bile yok ne bir arayan ne de bir zahmet edip buraya cevap yazan var Allah bildiği gibi yapsın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön