Alfemo Ürün Tadilatı Fiyatı!

Ayşegül Ç. |

2013 Ağustos ayında Gaziemir mağazasından aldığım FONTANA çekyatın kumaşı yanmıştır (Çekyatın üzerinde bir kat çarşaf varken üzerine tekrar çarşaf koyulmuş ve bir t-shirt birkaç dakikalığına ütülenmiştir, çarşaflar yanmamışken koltuğun kumaşı erimiştir). Çağrı merkezini arayarak 6548 nolu talebi yarattım.

Ben her ne kadar kalite hatası desem de firma kullanıcı hatası olduğunu belirtti ben de değişimin ne kadara mal olacağını sordum. Çekyatı aldığım fiyatın 15 TL altına kumaşın yenilenebileceğini öğrendim, çekyat parasına! Şikayetimi iletmek ve yardım istemek için Gaziemir mağazasının müdüresiyle görüştüm ama azarlandığımla kaldım! Firmanın bu durumu düzeltmesini bekliyorum!

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşegül Ç.
  26 Temmuz
  18:28

  O zaman ben size 15 Tl vereyim siz bana çekyatın kumaşı dışındaki her parçasını (yani kendisini) teslim edin. Şikayetteki tek bir noktayı cevaplamışsınız. Mağaza yönetinicizin tavrına yönelik bir cevap ya da verdiğiniz akıl ve mantık dışı fiyatla ilgili bir cevap yok.

 • 26 Temmuz
  10:23

  Sayın İlgili;
  Müşterimizin sorunu kullanıcı kaynaklıdır ve ücretli işlemle sorun giderilebilir.Ürün kullanma şartları garanti belgesinde mevcuttur. Mağaza ile ilgili şikayet ile ilgili birim sorumlularına konu aktarılmış ve gerekli uyarılar yapılmıştır.
  Saygılarımızla