10 Mayıs 2013

Alfemo TV Ünitesi Üst Camı Bomba Gibi Patladı!

Kasım 2012 de Kocaeli Alfemo bayisinde Reyna TV Ünitesi aldım. Henüz altı aylık ürünün üst camı bomba gibi gürültü çıkararak patladı ve evdeki diğer ürünlere zarar verdi. Led adaptörünü elektriğe dahi takmadığım ürünün patlaması ile ailem çok korktu ve aparmandakiler ne olduğunu anlamak için eve toplandı. Kimse yaralanmadığı için çok mutluyum.

İlk önce Kaymakamlığa bağlı danışma ile görüştüm ve servis formu gerektiğini söylediler ve Alfemo servisini aradım ve bir hafta sonra gelebileceklerini söylediler. Maddi ve manevi zarar uğradım bu nedenle mahkeme seçeneği de olmak üzere her türlü hakkımı arayacağım.

Selim 378 Okunma

Cevaplar

  • Selim'in Teşekkür Mesajı22 Temmuz 2014

    Tesekkureler Alfemo. Sorunu uzakta olmalarina ragmen hizli bir sekilde cozduler....

  • Selim'in Teşekkür Mesajı28 Haziran 2013

    Tesekkurler

  • Alfemo Temsilcisi28 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, Servis ekibimiz müşterimizi 13/06/2013 tarihinde ziyaret edilerek ihtiyaç duyulan yedek parçalar belirlenmiştir. Parçaların tedarik edilmiştir. 30/06/2013 tarihine kadar teslim edlerek sorunun çözülmesi sağlanacaktır. Yaşanmış olan problem karşısında Kalite departmanlarımız gerekli düzenleyici ve önleyici faaliyetleri başlatmıştır. Saygılarımızla ALFEMO SSH 0 850 222 10 30

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön