20 Ekim 2016

Alfemo Teslim Edilmeyen Ürün.

Ayın 3'ünde Modoko Alfemo’dan bir ürün aldım. Kendileri ayın 10’unda ürünü teslim edeceklerini söylediler ve ben de işimden izin alarak o gün evimde teslimi bekledim. Tabi ki 10'unda ürün teslim edilmedi - aranmadı- bilgi verilmedi.

Bir sıkıntı olmuştur dedim, anlayış gösterdim bekledim. Sonunda dayanamayıp aradım, "Aaa adresi unutmuşuz" dendi. Sonra tekrar adres alındı. Haber vereceğiz dendi tabi ki bilgi verilmedi sonra tekrar ben aradım sizin o tarafa hiç araç geçmedi gibi bi sebep sunuldu. Bu arada ayın 15'i olmuştu!

Tekrar aradım ne zaman teslim edeceksiniz diye bu hafta içi gibi lakaytça bir cevap verildi. Bunun üzerine ayın 16'sı oldu ve cumartesi gününden beri genel merkezden bizimle görüşüleceği söyleniyor ama ne arayan var ne soran. Ayın 20'si olmuş 10. da teslim etmeye söz verdikleri ürünü hala bekliyorum.

Nevra 1.092 Okunma

Cevaplar

  • Nevra20 Ekim 2016

    5323503163 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz Teşekkürler

  • Alfemo Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın ilgili, müşterimizin sorunu ile ilgilenmek için verilen numaray dönüş sağlanmıştır fakat telefonuna yanıt alınamamıştır. 0850 222 10 30 müşteri hizmetleri numarasına ulaştığı taktirde kendisine bilgi aktarımı sağlanacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön