05 Şubat 2014

Alfemo Standart Dışı Kalitesiz Yatak Satıyor.

Alfemo'nun ismine inanarak, Alfemo bayisinden çift kişilik (full nano tech) yatak, baza ve başlık aldım. Yatağı aldığıma pişman oldum. Yatağı kullanmaya başladıktan 2-3 ay sonra, yatağın kenarlarının çökme yaptığını farkettim. Bir kaç sefer yataktan düştüm. Sorunumu ilk önce bayiye ilettim.

Bir kaç ay sonra servis elemanı geldi ve yatağın kenarlarında yay olmadığını, bu durumun normal olduğunu,yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Alfemo müşteri temsilcisiyle telefon görüşmemde ise, kalite kontrol elemanlarının hatta müdürlerinin yatağın fitille yay arasındaki bölümün çökmesinin normal olduğunu söylemişler ve değiştirme yapamayacaklarını söylediler. Alfemo müşteri memnuniyetini hala öğrenememiş.

Levent 547 Okunma

Cevaplar

  • Alfemo Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın İlgili; Müşterimize yönlendirilmiş olan servis ekiplerimiz tarafından yapılan tespitte ve müşteri hizmetlerinin telefonda iletmiş olduğu kayıtlardada müşterimizin yatağında çökme sorununa rastlanmadığı,yatağın fitil ile yay arasındaki sünger kısmının normal olarak yumuşak olması gerektiği iletilmiştir. Müşterimiz dilerse tekrar müşteri hizmetlerimize ulaşıp,kayıt açtırarak başka servis ekiplerimiz tarafındanda tekrar tespit işlemi için başvuruda bulunabilir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön