19 Aralık 2014

Alfemo Kumaşta Defo Olması.

Üçlü koltuğun kumaşında defo olduğunu fark ettim. Servis 10 gün sonra gelip, kumaşının tekrar dikilebilmesi için koltuğu fotoğraflayıp, servis formunu doldurdu. Yaklaşık 2 hafta sonra servis geldi. Fakat getirdiği kumaşın koltuğun rengi ile alakası yoktu. Fabrikadaki arkadaşların hatası dedi. Daha sonra koltuğun arka taraftan yaklaşık 300 cm2 kumaş keserek gitti.

İki hafta sonra geldi fakat yine tonu tutmadı. Bu sefer koltuğun parçalanarak götürülmesi gerektiğini söyledi. Getirdiğinde ise koltuğun geri kalanı ile uymadığını fark ettik. Bize bir kumaş numunesi gösterip, tüm takım bu kumaştan olsun mu dediler. Bizde kabul ettik ama gelen takım o kumaşa bile uymuyor! Artık bir şey yapamazlarmış.

Emrah 1.009 Okunma

Cevaplar

  • Alfemo Temsilcisi22 Aralık 2014

    Sayın İlgili; Farklı dönemlerde üretilen kumaşlarda kumaş prosesi gereği ton farkı oluşabilmektedir. Bu sebeple farklı bir işlem gerçekleştirilememektedir. Saygılarımızla

  • Emrah 21 Aralık 2014

    Sn. Satıcı, Sorunlu ürünle diğer takım parçaları arasında ton farkı olması sebebiyle tüm takımın kumaşı komple değişmiştir. Fakat bana gösterdiğiniz ve dikecek olduğunuz kumaş bu değildir. Dikilen kumaşın kendi içinde ton tutarsızlığı olduğu için ala bula görünmektedir. Bir şeyi çözmüş değilsiniz. Şuan koltuklar atıl boş odada beklemektedir.

  • Alfemo Temsilcisi20 Aralık 2014

    Sayın İlgili; Müşterimize yaşatmış olduğumuz sıkıntıdan dolayı özür diliyoruz. Sorunlu ürünle diğer takım parçaları arasında ton farkı olmaması sebebiyle tüm takımın kumaşı komple değiştirilerek sorun giderilmiştir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön