Alfemo Kumaşta Defo Olması.

Emrah G. |

Üçlü koltuğun kumaşında defo olduğunu fark ettim. Servis 10 gün sonra gelip, kumaşının tekrar dikilebilmesi için koltuğu fotoğraflayıp, servis formunu doldurdu. Yaklaşık 2 hafta sonra servis geldi. Fakat getirdiği kumaşın koltuğun rengi ile alakası yoktu. Fabrikadaki arkadaşların hatası dedi. Daha sonra koltuğun arka taraftan yaklaşık 300 cm2 kumaş keserek gitti.

İki hafta sonra geldi fakat yine tonu tutmadı. Bu sefer koltuğun parçalanarak götürülmesi gerektiğini söyledi. Getirdiğinde ise koltuğun geri kalanı ile uymadığını fark ettik. Bize bir kumaş numunesi gösterip, tüm takım bu kumaştan olsun mu dediler. Bizde kabul ettik ama gelen takım o kumaşa bile uymuyor! Artık bir şey yapamazlarmış.

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  14:22

  Sayın İlgili;
  Farklı dönemlerde üretilen kumaşlarda kumaş prosesi gereği ton farkı oluşabilmektedir. Bu sebeple farklı bir işlem gerçekleştirilememektedir.
  Saygılarımızla

 • Emrah G.
  21 Aralık
  23:01

  Sn. Satıcı,
  Sorunlu ürünle diğer takım parçaları arasında ton farkı olması sebebiyle tüm takımın kumaşı komple değişmiştir. Fakat bana gösterdiğiniz ve dikecek olduğunuz kumaş bu değildir. Dikilen kumaşın kendi içinde ton tutarsızlığı olduğu için ala bula görünmektedir. Bir şeyi çözmüş değilsiniz. Şuan koltuklar atıl boş odada beklemektedir.

 • 20 Aralık
  11:44

  Sayın İlgili;
  Müşterimize yaşatmış olduğumuz sıkıntıdan dolayı özür diliyoruz. Sorunlu ürünle diğer takım parçaları arasında ton farkı olmaması sebebiyle tüm takımın kumaşı komple değiştirilerek sorun giderilmiştir.
  Saygılarımızla