Alfemo Koltuk Takımı Kumaşı Deforme Oldu!

Tuğba A. |

Yaklaşık 5 ay önce almış olduğum koltuk takımımda yumuşamalar ve kumaşında dökülmeler başladı. Hatta kumaşta renk değişiklikleri meydana geldi. Konu ile alakalı Alfemo yetkili servisini çağırdım bana yastıkları makineye attığıma dair ithamda bulundular. Ben makineye atmadığımı söylememe rağmen bu yönde rapor tuttular. Sadece yastıklar için 300 lira para istendi. Alfemo gibi büyük bir firmaya böyle bir hizmet gerçekten yakışmıyor. Bir daha kesinlikle bu markayı tercih etmeyeceğim.

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğba A.
  18 Ocak
  10:06

  İşte arkadaşlar görüldüğü gibi yukarıda çamaşır makinasına atmadığımı söylememe rağmen sırf konuyu kapatmak için altına aynı açıklamayı yaparak müşteri memnuniyetinin marka adına ne kadar değersiz olduğunu tekrar göstermiş oldular. Zaten yukaridaki yazıyı okuyarak marka servis kalitesini anlayabiliyorsunuz. Ben hayatımda hiçbir büyük firmanın bu şekilde geri dönüş yaptığını görmedim. Alfemo markasını hiç kimseye kesinlikle önermiyorum.!

 • 18 Ocak
  09:17

  Sayın İlgili;
  Müşterimizin annesi ve kendisi tarafından bildirilen ürünün makinada yıkanması sebebiyle oluşan kusur bulunduğundan ücretli olarak servis hizmeti verilebilir.
  Saygılarımızla