24 Ekim 2016

Alfemo İki Aydır Gelmeyen Eşyalarımız!

Teslimat süresini 1 ayı geçmesine rağmen hala ürünlerimiz gelmedi ve ne bağlandığımız operatörde yeterli bilgi var ne de aldığımız bayide sürekli beklememiz gerektiği söyleniyor ama eşyalarımız nerede olduğu hakkında bilgileri dahi yok!

Zeynep 988 Okunma

Cevaplar

 • Alfemo Temsilcisi24 Kasım 2016

  Sayın ilgili; müşterimizin ürünleri Adıyaman bayimiz tarafından 21/11/2016 tarihinde teslim edilmiştir, kalan sehpası en kısa sürede kargo ile gönderimi sağlanacaktır. Saygılarımızla

 • Zeynep 20 Kasım 2016

  3 ay önce Şanlıurfa'ya teslim edilmesi şartıyla Alfemo Şirinyer şubesinden 15000 TL'değerinde mobilyalarımızı aldık. Ancak müşteri hizmetlerini aradığımızda satışın hatalı şekilde yapıldığı ve ürünlerin teslimi adresinize teslim yapılamayacak şeklinde bilgilendirildik. Mağdur edildiğimizi ve satıcı tarafından yapılmaması gereken bir satışın gerçekleştirildiğini bize belirttiler. Ürünlerin iadesi için talepte bulunduk. İade talebinden sonra Alfemo Şirinyer tarafından arandık ve eşyalarınızın 1 hafta sonra teslimatı ve kurulumu yapılacak denildi. Bunun üzerine Müşteri temsilcisini aradığımızda eşyalarımızın Adıyaman'a gideceğini kurulumu Adıyaman'da ki alfemonun yapacağını bize söylediler. Adıyaman Alfemo eşyalarımızın Adıyaman'da olduğunu en geç 19.11.2016 Cumartesi günü teslim edeceklerini söyemesine rağmen aradığımızda bahane üretip teslimat tarihini yine yine ertelediler.

 • Zeynep 19 Kasım 2016

  Geri dönüş neticesinde yine sonuç alınamadı yine ileri bir tarihe gün verilerek oyalanıyoruz kandırılmaya devam ediyoruz. Bu şikayatten sonra bir ay daha geçti ama hala sonuç eşyalarımız yok ayrıca müşteri hizmetleri bizi gerekli şubeye yönlendirdiği artık bizimle ilgilenmeyeceklerinide açıkça belirttiler. ilgi alaka sıfır paranızla rezil olmak istiyorsanız bu firmayı tercih edin.! ! ! ! !

 • Alfemo Temsilcisi24 Ekim 2016

  Sayın ilgili; Müşterimiz ile görüşme sağlanmıştır. Bayimiz en geç yarın dönmüş olacaktır. Konu Bölge müdürümüz tarafından takip edilmektedir. Bilgilerinize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön