01 Aralık 2014

Alfemo Genç Odası Kurulumu Yarım Bırakıldı!

Ümraniye Modoko Alfemo Bayisi Cem Mobilya'dan çocuk odası aldık. 20 gün sonra gelindi yanlış odada kuruluma başlandı ve yarım bırakıldı. Sadece 3 kapaklı dolabın yan odaya kurulumu için 150 TL istendi, kabul etmedik kurulumu biz yapmak zorunda kaldık. Kitaplık için 10 gün sonra gelebildiler, kurulumu yaparken bir parçayı kırdılar.

Karton bazayı çelik baza diye yutturmaya kalktılar üstelik derisi yırtıktı. Zor bela iade ettik ödemede kesinti yaptılar. Kırılan parça için 10 gün sonra L şeklinde dışarıdan görünen parçayla ve mobilyayı delerek montaj yaptılar. Şikayetimiz üzere İzmir Merkez'den parça gönderildi hem de ödemeli kargoyla. Çıldırdık resmen, hiç tavsiye etmem. Daha bir çok sorun yaşadık.

Volkan 1.074 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 07 Ocak 2015

    Satış anlayışı ödeme yapılana kadar. Ödeme yaptıysanız umurlarında değil. Satış bitmiş demektir onlar için. Kurulumu 3 seferde ve 3 haftada bitiremedikleri yetmezmiş gibi, bir de kurulum esnasında kırdıkları parçanın yenisini kargo ile gönderirken alıcı ödemeli göndermeyi de ihmal etmezler. o kadar düşünceliler yani. Müthiş bir firma. Müşteriyi sinir etme, kaile almama konusunda hakikaten müthişler. Üzerine tanımam. Kendini önemsiz hissetmek isteyen herkese tavsiye ederim.

  • Volkan 06 Aralık 2014

    Şikayet umurlarında bile olmadı,zaten kurumsal zihniyet ile bayi zihniyeti arasında hiç fark yok. Aramadılar bile. Zaten ödemeli kargo gönderen zavallı zihniyet ödemeli arar diye düşünüyorum. Aramasınlar önemli değil Allah'a havale ediyorum.

  • Alfemo Temsilcisi02 Aralık 2014

    Sayın İlgili; Müşterimize yaşattığımız sıkıntıdan dolayı özür diliyoruz. Sorun ilgili bölge sorumlusuna aktarılmıştır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön