Alfemo Geç Teslimat!

Meryem T. |

Yeni ev dizmek için Alfemo'ya gittik. Yatak odası ve oturma grubu almaya karar verdik. Keşke hiç girmeseydik. Bize ayın 1'inde gelmesi gereken yatak odası takımı düğünümüzden sonra gönderebileceklerini söylediler. Bu yetmemiş gibi kendilerindeki sözleşmeye teşhir ürünü satılmıştır yazmışlar.

Biz bu yazıyı sorduğumuzda olur mu efendim teşhir ürününün aynısını yapacaklar içiniz rahat etsin teşhir ürünü gelmez isterseniz defolu yerlerini çekin içiniz rahat etsin dediler ama keşke güvenmeseydik bize mağazadaki defolu ürünü getirdiler. Mağaza müdürü benim bilgim yok taşımacılar getirmiş dedi. Koskoca yatak mağazadan çıkıyor kimse bilmiyor. Mağduriyetin bu kadarı olmaz.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  10:21

  Sayın İlgili;
  Müşterimizin ürünleri 17/10/2014 tarihine kadar iade alınacak ve daha sonra ücret iadesi yapılacaktır.
  Saygılarımızla

 • Meryem T.
  11 Ekim
  23:19

  İncirli şubesinin mağaza müdürü şifonyeri iade almak istemiyor kurulduğu için bana yırtık karyola getiren onlar değil sanki suçu işten çıkartılan elemanın üzerine atıyorlar ben alfemo diye aldım ürünleri onların elemanını tanıdığım için değil.Biz parayı verirken hemen verdik okadar konuşmama rağmen iade alıcaklar inş iade koşulları varmış bir hafta sonra evden sökmeye gelicekler sonra parayı iade edicekler alfemodan birşey alıcaksanız birdaha düşünün lafın gelişi değil gerçekten ama gerçekten paramızla rezil olduk düğünümüz yarın ama yatak odamız yok alfemoya güvenmekle hayatımızın ilk büyük hatasını yaptık

 • 08 Ekim
  14:37

  Sayın İlgili;
  Müşterimizle iletişime geçilmiştir ve şikayeti 13815 nolu görüşme kaydı ile takip edilmektedir.
  Saygılarımızla