Alfemo Ayıplı Ürün Teslimi!

Recep A. |

06.09.2014 tarihinde Alfemo mobilya İstanbul Modoko bayisi olan Cem Mobilya dan Flemingo Köşe takımı aldım. 20.09.2014 deki teslim edeceklerini söylediler fakat 14.10.2014 tarihinde gerçekleşti.

Köşe takımının ön kısmı yırtık olduğunu tespit ettim. Ürünü iade etmek istedim fakat teslimatı yapan personel servis kaydı açacağını ürünün yenisi ile değiştireceğini söyledi ve faturama yazdı. Bunun karşılığında teslim aldım.

Daha sonra Alfemo servisi telefonla beni aradı hasar tespiti yapılacağını ürünün alınıp tamir edildikten sonra tarafına teslim edileceğini söyledi Bende kabul etmedim. Ürünü iade talebime cevap verilmiyor. Alfemo mobilya yırtık yüklediği üründen sorumlu olmadığını beyan ediyor.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep A.
  26 Ekim
  19:00

  Alfemodan birdaha kesinlikle birsey almam

 • Recep A.
  21 Ekim
  15:08

  Tuketicinin korunmasi hakkindaki kanun madde 11 kapsaminda ayipla urunun iadesini istiyorum. Onarim kabul etmiyorum Cunku urun tarafima ayipli teslim edilmistir

 • 21 Ekim
  14:25

  Sayın İlgili;
  Müşterimizin sorunlarının giderilmesi için servis ekiplerimiz servis kaydı oluşturmuştur. Ancak kabul edilmemiştir. Müşterimiz istediği takdirde ekiplerimiz müşterimize yönlendirilerk ürünündeki tüm sorunların giderilmesi sağlanarak sorunsuz bir şekilde teslim edeceklerdir.
  Saygılarımızla