16 Eylül 2014

Alfa Romeo Yetkili Servis Montaj Hatası!

2014 Ocak başında Enriko Alıbertiden aldığım Giulietta aracımın üstündeki,isteğe bağlı alınan kaliper kapaklarını satış temsilcisi hediyeleri olduğunu söyledi.(sonradan takılan aksesuar)Aracı aldıktan 500 km sonra kaliper kapağının montajının hatalı olmasından dolayı yerinden çıkıp jantın içine temas edip kaplamasını kaldırmış.Bu yüzden jantın değişmesini talep ettim.Servis müdürünün araya taş girdiğini bundan dolayı taşın jantı çizdiğini ve kullanıcı hatası olduğunu söyleyerek hatalarını kabul etmedi(resimler herşeyi açıklıyor zaten)Güvenlik açısından bir problem olmayacağını,boya ile halledileceğini söyledi.Her kusurlarını ucuza kapatmaya çalışan,bir jantın arkasında duramayan yetkili servis.

Eray 9.911 Okunma

Cevaplar

  • Eray 08 Kasım 2014

    Nihayetinde jantın iç kısmına temas eden yerin boyanması için servise verdim.3 gün sonra servis müdürü tarafında arandım boyanan yerin belli olduğunu tekrar aynı işlemin yapılacağı söylendi. Bi 3 gün daha bekleyip, teslim almaya gittim. Jantın iç kısmı orjinalden farksızdı.Ama jant tekerden ayrılırken lastik levyesi kullanılmıs ve kenarları yer yer zarar görmüs.Servis müdürüne gösterdiğimde bi dahaki geldiğiniz zamanda bunu halledelim dedi.SONUÇ OLARAK bi daha genel merkezi arama gereği duymadım sonuc yine değişmicek.Enriko Aliberti servside en küçük probleme çözüm üretimiyor.Yıl olcak 2015 hala lastik levyesi kullanılmıs kı bunların makinaları var janta zarar vermeden bu işlemi yapıyor.Giulietta araçlar sürüş zevki, dinamizmi, yol tutuşu vs vs cok güzel ama servise düşmezse!

  • Alfa Romeo Temsilcisi22 Eylül 2014

    Sayın müşterimiz, Alfa Romeo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,Alfa Romeo Müşteri Hizmetleri 4441910

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön