29 Mart 2013

Alfa Romeo Servis Parça Temini!

Kazada aracım arkadan darbe aldı ve darbe sonucu tampon,tampon demiri ve şase hasar gördü.Aracımı Alfa Romeo yetkili servisine götürdüm.Expertiz sonucu aracın tamirinin en fazla 1 hafta süreceği belirlendi.Kasko bunun üzerine şahsıma 1 haftalık ikame araç temin etti. Fakat Alfa Romeo'da değişecek parçalar Türkiye genelinde olmadığından aracımı en az 20 gün süreyle (2 aya kadar) teslim edemeyeceklerini belirttiler.

Kendilerinden bu süre için bana araç temin etmelerini istediğimde bunun mümkün olmadığını belirttiler. Satış yaparken parça sıkıntısı olmadığını garantileyen Alfa'yı güvenerek tercih ettiğim için şu anda mağdurum. Üstelik durumu telafi etmek için hiç birşey yapmıyorlar. Gerçekten inanamıyorum.

Melisa 2.279 Okunma

Cevaplar

  • Melisa 16 Nisan 2013

    Alfa yetkili servisi şikayetimi yaptıktan sonraki süreçte gerekli görüşmeleri yaparaf tarafıma ikame araç temin etti.Ve arabamın tamirini sonraki 2 hafta içerisinde tamamladılar.Duyarlılıklarından ve ilgilerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim.

  • Melisa 30 Mart 2013

    Hem parça olmadığı için aracımı tamir etmiyorlar hem de telafi etmiyorlar.Alfa'da parça yok diye ben neden araçsız kalıyorum?Suçumuz Alfa'yı tercih etmek midir?Satış yaparken her türlü garantiyi geliyorlar.İş tamire geldiğinde parça yok diyip müşteriyi mağdur ediyorlar.Alfa araç aldıysanız ve arcınız servise düştüyse yandınız!Almadan önce iyi düşünün.TRde tercih edilecek araç değilmiş!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön