06 Mayıs 2014

Alfa Romeo Aracımın Boyası Dökülüyor.

2012 model 1.6 Dizel Alfa Romeo Giulietta satın aldım. Aracı satın almamın üzerinden daha 2 sene geçmedi ancak aracın torpido ve kapılarından gelen sesler yüzünden 3-4 kere, çakmaklığın sigortasının yanması sebebiyle 2 kere, direksiyon tuşlarının bozulması sebebiyle 1 kere ve aracın boyasının dökülmesi sebebiyle 2 kere servise gitmek zorunda kaldım.

Hepsi bir yana son kez yaşadığım boya dökülmesi probleminin üretim kaynaklı olduğunu bile kabul etmediler. Aracın daha önce ön tamponunda yaşanan boya dökülmesi problemi garanti dahilinde tamir edilmişti. Şimdi aynı problem arka tamponda çıktı ancak servis bunun dış etkenlerden olduğunu söyleyip hatayı kabul etmedi.

Arda 11.708 Okunma

Cevaplar

  • Arda 09 Mayıs 2014

    Firma ile daha önce yaptığım görüşmede boya dökülmesi probleminin üretim kaynaklı değil dış kaynaklı olduğu söylendi. Ancak bu sonuca nasıl ulaştıkları ile ilgili herhangi bir kanıt sunamadılar. Aynı problem ön tamponda da yaşandığında garanti kapsamında düzeltilmişti, bu problemin ondan ne farkı var herhangi bir açıklama yapılamadı. Üretim kaynaklı bir hata yok ise boyanın dökülmesi normal bir durum mudur ? Her araç yıkattığımızda arabanın boyaları kalkacak kadar kalitesi düşük müdür bu da düşündürücü.

  • Arda 06 Mayıs 2014

    Buradaki problemlere ek olarak konsolun üst kısmında bulunan kapaklı bölmenin kapağının da aracı galeriden teslim aldığım gün bozuk olduğunu ve serviste değiştirildiğini, daha sonra kullandıkça değiştirilen kapağın da tekrar bozulup tekrar değiştirildiğini de yazmayı unutmuşum..

  • Alfa Romeo Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Sayın müşterimiz, Alfa Romeo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla, Alfa Romeo Müşteri Hizmetleri 4441910

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön