Alfa Romeo Aracımda Baskı Balata Arızası Var.

Fatma Nilgün Y. |

Beylikdüzü Birmot'tan satın aldığım 2012 model Alfa Romeo Giulietta marka benzinli otomatik vites aracımla 28.10.2014 tarihinde debriyaj baskı balata arızası nedeniyle yolda kaldım. Beylikdüzü Birmot yetkili servisinde bulunan aracım için 4000 TL civarında masraf olduğu ve arızanın kullanıcı hatasından kaynaklandığı için garanti kapsamına girmediği cevabını aldım.

Defalarca telefon ve mail ile görüştüm hala cevap bekliyorum. Araç 3 yıl garantili ve 100.000 km altındadır, yıllık bakımı aynı serviste yapılmıştır. Garanti şartlarına uyulmasını ve arızanın ücretsiz
giderilmesini ve tarafıma yazılı dönüş yapılmasını talep ediyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma Nilgün Y.
  08 Aralık
  20:31

  oto koç,alfa romeo ve birmot tan koç gubundan bugüne kadar gördüğüm müşteri memnuniyetini artık bulamadığım için aracımı değiştirmeye karar verdim

 • Fatma Nilgün Y.
  08 Aralık
  20:28

  Bu bir deneyim ve görüş değil ŞİKAYETTİR. Deneyim ve görüşüm ise daha önce gururla ve güvenle kullandığım ve severek almış olduğum aracımdan soğuduğum ,ayrıca bir buçuk aydır araçsız mağdur edildiğim dir, tarafıma bir geri dönüş olmamıştır.
  saygılarımla

 • 03 Aralık
  15:38

  Sayın müşterimiz,

  Alfa Romeo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,Alfa Romeo Müşteri Hizmetleri 4441910