17 Eylül 2013

Aldora Mobilya'dan Aldığım Ürün Defolu Geldi!

İstanbul Sanayi Mahallesi Aldora Mobilya bayisinden 2013'ün 5'inci ayında almış olduğum masa takımının iki defa defodan dolayı değişmiş olup üçüncü defa gelen yemek masa takımının gene defolu olması sebebiyle mağdur edilmiş durumdayım. Aldora Mobilya firmasına güvenmiyorum.

2013'ün 5'inci ayında 2000 TL nakit para vermiş bulunmaktayım. Ürünü iade edip paramı almak istiyorum. 5 aydır mağdurum. Kullanmıyorum salonumda ucube gibi durmasından rahatsız durumdayım. Konuyla ilgili yasal işlem başlatmadan önce firma yetkilisinin benimle iletişime geçmesini arzu ediyorum.

Engin 351 Okunma

Cevaplar

  • Engin 30 Eylül 2013

    müşteriniz acaba neden istemiyor ,bununda açıklamasını yapsaydınız acaba 2000 tl nakit ödeyerek 5 aydır madur edilmiş olmasından olabilirmi sizin için 5 aylık maduriyet yeterli deyilmi acaba daha nekadar madur etmeyi düşünüyorsunuz benim talebim çok açık evimde ALDORA gibi bir ürün istamiyorum.ben 5 aydır ulaşamıyorum firmanızda varsaki bir yetkili 5 ay sonrada olsa beni lütfedip aramasını istiyorum.firma olarak yaptığınız açıklamanın hiçbir doğruluk payı yoktur.5ay içerisinde yaptığınız 3 değişimi ve evimde sandalyelere rütuj yaptığınızı bunlara yazmıyorsunuz.gerçekten firma olma yolunda bir çabanız varmı?yoksa kapkaçcılık mı yapıyorsunuz.oturduğum sitenin yöneticisi olarak 280 daireye msj çekmek suretiyle aldora ürünlerini almama noktasında uyardım.en yetkili şahsın beni aramasını bekliyorum.gereğini arz ederim.0530.221.4824

  • Aldora Mobilya Temsilcisi25 Eylül 2013

    Müşterimiz ve bayii ile görüşüldü.Problemli olan masa üst tablanın değişimi yapıldı. Müşterimiz 3 adet sandalyenin de problemli olduğunu söyleyerek şikayet de bulundu.Bunun üzerine İstanbul teknik servis ekiplerimiz sandalyelerinde değişeceğini müşterimize bildirmiştir.Fakat müşteri sandalye değişimini istemeyerek problemin çözülmesini istemiyor.Müşterimizin gerekli hassasiyeti göstermesi durumunda sandalyeler değiştirilerek problem giderilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön