Aldora Mobilya Zamanında Teslimat Yapmadı!

Zeynal Ç. |

12 Ağustos günü 4 adet mutfak sandalyesi ve bir bank satın aldık. Bize vaad edilen tarihte ürünlerimiz elimize geçmediği gibi ileri ki tarihte gelen yanlış ürünlerin de bize ekstra fiyat farkı konarak dayatılması söz konusu oldu. En sonunda ürünlerimiz elimize geçtiğinde rengi daha koyu gelen bankı artık daha fazla uğraşmak istemediğimiz için iki adet sandalyeyle değiştirmek istedik.

Normalde satın alırken bankın fiyatı iki adet sandalye fiyatından yüksek olmasına rağmen değişikliği kabul eden mağaza müdürü sandalyeler geldikten sonra sandalyelerin fiyatını daha yüksek tutarak alacaklı olmamız gerekirken bizi borçlu duruma sokmuştur. Ayrıca ürünlerimiz daha dün tamamlandı. Aldora Mobilya'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel Yanlış Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynal Ç.
  04 Ekim
  00:46

  firma temsilcisinin tutum ve davranışları özellikle ilk başlarda oldukça olumlu olmasına rağmen belgeleriyle haklılığımızın kanıtlanmasından sonraki tutumu (mağaza yetkilisiyle uzlaşmamızı istemesi)bizi hayal kırıklığına uğrattı. umarım mağaza müdürüne firmanın prestiji açısından gerekli uyarılar yeterince yapılmıştır...

 • 25 Eylül
  13:47

  Müşteri ve bayii ile görüşüldü.Ürünlerin ALDORA OLMADIĞI tespit edildi.Bayiimiz tarafından, bank ve iki adet sandalye arasındaki farkın müşteriye ödemesi kabul edilerek problem giderilmiştir.