Aldora Mobilya Koltuk Takımı ve TV Ünitesi!

Halil Ö. |

18.04.2011 tarihinde Kastamonu Boran mobilyadan almış olduğum koltuk takımı ve TV ünite için 17.08.2011 tarihinde servis gelmiştir. Firma servis elemanları beni aramış ve şikayetlerimin ücretli olarak yapılabileceğini ve ayrıca servis gelme ücreti talep etmiştir. Oysa ben şikayetlerimi ürünlerin garanti süreleri geçmeden firmaya 2 defa bu konuyu bildirmiş telefonla görüşülmüş ve dönüş yapılacağı konusunda görüş bildirmiş fakat hiçbir şekilde bildirim yapılmamıştır.

Bu konuyu servis elemanına söylediğimde fabrika ile görüşeceğini ve cevap vereceğini belirtmiştir. Bir gün sonra dönüş yapmış ve fabrika şikayetimi ancak ücreti bazında yapacağını belirtmiştir. Bende bunu kabul etmediğimi belirttim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil Ö.
  06 Şubat
  10:55

  Sayın yetkili;

  Garanti kapsamında vermeyi düşündüğünüz hizmetler için yazdığınız cevapta ocak ayı içerisinde derken daha önceki yanıtlarınızda da geleceğiz diye belirtipte gelmediğiniz gibi. Bu hizmetler için de anladığım kadarıyla ocak ayı derken yıl belirtmediğiniz için 2016 mı, yoksa 2017 mi gelmeyi düşünüyorsunuz.

 • 26 Aralık
  11:02

  Değerli Müşterimiz;

  Kayıtlarınız incelenmiş ve ilk arıza bildiriminizn Garanti süresi içerisinde olduğu anlaşılmıştır. Tarafımızdan kaynaklanan sorun için özür dileriz. Ocak ayı içerisinde garanti kapsamında tekrar hizmet verilecektir.

  Bilgilerinize sunarız

  Aldora Mobilya Satış Sonrası Hizmetler