23 Eylül 2013

Aldığım Ürünü Montajını Koçtaş Servisi Yapmadı!

Yaklaşık 4 ay önce montaj + nakliye dahil olmak üzere bir duşakabin aldım. Montaj için verilen servisi aradım. Servisteki kişi bana, banyomda eğim olup olmadığını sordu. Ben de su giderine doğru çok da belli olmayan bir eğim olduğunu söyledim. Telefondaki kişi aldığım duşakabinin monoblok tekne olduğunu ve eğimli yere montaj olamayacağını söyledi.

Bende Koçtaş ile bağlantıya geçtim. Neyse fazla uzatmayayım; O günki vardiya müdürü ile 15 dakikalık telefon görüşmem oldu; görüşmede Koçtaş'ın avukatları olduğunu, gerekirse durumun mahkeme kanalıyla çözüleceğini falan anlattı. Sonuç olarak öfleye pöfleye montaj Koçtaş elemanları tarafından yapıldı. Ama servis yapmadığı için ürünün garantisi yok.

Sezgin 155 Okunma

Cevaplar

  • Sezgin27 Eylül 2013

    Müşteri hizmetleri gayet güzel ilgilendi, ama konu ile ilgili zaten yapacak bir şey yoktu. Ben sadece yaşadığım süreci ve süreçteki yanlışlıkları aktarmaya çalıştım. Umarım faydası olmuştur şirket süreçlerine..

  • Koçtaş Temsilcisi23 Eylül 2013

    Talebiniz işleme alınıp, ilgili birimlere yönlendirilmiştir. Koçtaş’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0850 210 5050 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön