06 Mayıs 2013

Aldığım Ürünlerden Memnun Olmadım!

Ankara Samanpazarı Kayalar Mağazasından 01. 01. 2011 de 740 TL ye alıp yaklaşık 5 aydır kullandığım Mega Çelik Çeyiz Setimin düdüklü tenceresinin kapağı hava kaçırıyor, ayrıca çelik tencereler çok iyi yıkansa da evime diğer markalardan aldığım ürünler gibi parlamıyor, ürünlerde kalıcı mat lekeler oluşuyor. Çaydanlığım iki kullandığımda 5 senelik görünüm aldı. Bahsettiğimiz ürünler bir ömürlük olacak eşyalar bu kadar kolay deforme olmaları saplarının gevşemesi dış yüzey lekelenmeleri çok kötü. Nasıl medyada onca reklam yaparken bu kadar kalitesiz çelik ürünler üretip satabiliyorsunuz. Ben şuan İstanbuldayım. Ürünlerinizin arkasında durarak birebir değişimlerini yapmanızı istiyorum.

Nurettin 201 Okunma

Cevaplar

  • Nurettin12 Mayıs 2013

    Telefonla arayan müşteri temsilcisi arkadaş düdüklü tenecredeki kapak sorunu için valfini temizlememi önerdi fakat bununla alakası yok temizledim ve yine tutmuyor. Tencerenin kapağını kapatıyorum ama oynuyor ilk aldığımızda sımsıkı kapanank tencere kapağı şimdi kendi halinde dönüyor. Aylardır düdüklü tenceremi kullanamıyorum. Hisardan aldığım ğrğnlerde sorun yaşadığımda kargoyla yolladığımda inceleyip hızlı çözüm buluyorlar hatta birebir aynısıyla değiştiriyorlar. . Söylemiş olduğunuz adrese ürün fotoğrafları da göndereceğim ama düdüklü kapağının sorunu, tenerelerin kulplarının bulaşık makinesinde yıkandıktan sonra gevşemesi ve bulaşık makinesinde temizlenememesi gibi sorunlar nasıl çözümlenecek

  • Schafer Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın yetkili, Tüketicimizin başvurusuna istinaden kendisine gerekli bilgilendirmeler yapılarak konu izah edilmiştir. Bilgilerinize, iyi günler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön