29 Ağustos 2015

Aldido.com Ürün Elimizde Yok Diye Göndermediler.

İnternet alışveriş sitesinden 01.07.2015 Tarihinde
Ancak adı geçen sitede ürün halen satışı devam ediyordu ürün ellerinde
mevcuttu. Fiyatı değişmiş 23.33 TL olmuş kargo ücreti ise Alıcı öder yazıyordu.
Bu durum üzerine birkaç defa mesaj gönderdim. Hiçbir mesajıma cevap
alamadım. Ellerinde ürün olduğu halde benim satın aldığım da fiyatı kargo
içinde 19.52 TL iken ürünün fiyatı kargo hariç 23.33 TL zam laması nedeni ile satın
aldığım ve peşin ödediğim ürünümü bir aydır göndermeyen http://www.aldido.com/
sitesi ürünümü göndermedi.

Bekir 356 Okunma

Cevaplar

  • Bekir 19 Aralık 2015

    Bir müşterimi mağdur edip şikayet yazdırtıp 313 müşteri kaybedene kadar ürünü müşterime hediye ederdim. Kazandığım, kayıp ettiğim den çok olurdu.

  • Aldido.com Temsilcisi04 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz; Şikayetiniz tekrardan gözden geçirilerek değerlendirilmeye alınmıştır. Konu ile ilgili bilgi aktarımı için sizlere gün içerisinde ulaşım sağlanamamıştır. 01.07.2015 tarihinde tarafınızdan oluşturulmuş siparişiniz ile ilgili yaşadığımız olumsuzluklardan dolayı tarafınızdan tekrar özür diler, yaşadığınız mağduriyetin giderilmesi için firmamız tarafından şikayetiniz dikkate alınmıştır. Detaylı bilgi için lütfen destek hattımızı arayınız... Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

  • Bekir 04 Eylül 2015

    Yalanan söylüyorlar. Tedariki olmayan ürünün halen fiyatı değiştirilerek sitede satışa 30 gün devam etmesini nasıl açıklayacaklar. Ben halen ürünü istemiş olmama rağmen 30 gün sonun da ödeme mi kendileri iade ettiler. Peki şimdi üzgünlüğünüzü telefi edin. 19.52 TL karga dahil Göndersinler. Ne kadar gerçekçiler görelim.

  • Aldido.com Temsilcisi29 Ağustos 2015

    Değerli müşterimiz; Tarafımıza bildirmiş olduğunuz ürün, kampanya içerikli ve sipariş üzerine firma tedarik gönderimlidir. Bu sebeple ilgili firma tarafından kısa bir süreliğine üretimi durdurulmuştur. İlgili firma ile tekrar tekrar iletişime geçilmiş olup ürün temini sağlanmaya çalışılmıştır. Fakat ürünlerimizde fiyat değişikliği olma sebebi, fiyat farkının tamamen döviz kur farkından kaynaklanma sebebidir ve bu yüzden tedarik sağlanma aşamasında fiyat değişikliği gerçekleşmiştir. Firma alakalı yaşanan aksaklık nedeni ile siparişiniz olumsuz sonuçlanmıştır. Tedarik sürecinde olumlu bir sonuca varılmış olsaydı, siparişiniz ilk ödemenizde yer alan fiyatlandırma üzerinden tarafınıza ulaştırılacaktı. Sizlere yansıtmış olduğumuz mağduriyet dolayısı ile üzgün olduğumuzu belirtir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön