22 Ocak 2014

ALC Yayıncılık Vermediği Hizmetin Parasını İstiyor

2013 Yılı Temmuz veya Ağustos Ayı içerisinde ALC Yayıncılık'tan 2 kişi evimizi ziyaret ederek sistemi anlattı ve 1300 tl. gibi bir ücret karşılığında sözleşme imzalayarak sisteme dahil olduk. Bugüne kadarda 828 TL. ücret yatırdık. Çocuğumuz sistemden memnun olmadığını bize bildirdi Antalya daki yetkililere durumu bildirmemize rağmen almadığımız ders ve eğitim ücretlerini talep ettiler ve arkasından İzmir'deki avukatlık bürosundan tarafımıza ihtarname gönderildi.

7 gün içinde ödeme yapılmazsa icra takibine başlayacaklarını bildirmişler. Türkiye'nin en büyük dersanelerinden birisi olan ** bile çocuğumuzun mazereti nedeniyle gitmediği dersane ücretini ve senetleri bize iade etti.

Güngör 1.244 Okunma

Cevaplar

  • ALC Yayıncılık Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli müşterimiz; Tarafınızla düzenlenen satış sözleşmesi 11.12.2012 tarihlidir. Satışın ertesi günü şirketimizin müşteri ilişkileri servisi satışın teyidi ve aktivasyon işlemi için tarafınızla görüşme gerçekleştirilmiş tarafınızca satışla ilgili olarak hiçbir sorun bildirilmemiş ve öğrenci tarafından 09.11.2013 tarihine kadar yani satıştan 11 AY sonra dahi canlı derslere girilmiş ve ve ders videoları izlenmiştir. Bilindiği üzere kapıdan satışlar deneme ve muayene süresi olan satışlardandır. satıştan itibaren 7 gün içerisinde ürünle ilgili olarak gerekli deneme ve muayenenin yapılması ve memnun kalınmadığı takdirde cayma bildiriminde bulunulması gerekmektedir. Tarafınızca yasal süre içerisinde bu değerlendirme yapılmamış, üstelik satıştan 11 AY sonra dahi ürün kullanılmıştır. Dolayısıyla yasal süresi geçtikten ve ürün de kullanıldıktan sonra cayma isteminizin kabulü hukuken mümkün değildir. Saygılarımızla... ALC Yayınevi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön