09 Eylül 2013 #2000723

Alc Dizayn Mobilya Ürün Hatalı!

Y*** Bey denen kişiye dolap yap dedik, apartman yaptırırdım bu kadar zamana! Peşin ödeme yaptım 2850 TL. 29 Haziran 2013'te sözleşme imzaladık. 20 Temmuz'da teslim edecekti. 8 Eylül 2013 oldu hala tamamlamadı. Bu arada küçülttü dolabı olmuyor dedi. İyi dedik m2 küçülünce 2 şifonyer yap dedik. Olur dedi.


Sonra yetişmiyor dedi. Parayı peşin aldığı için tabii! Bu arada hiçbir telefonla ulaşamadım hiçbir şekilde. İki defa dükkanını bastım gel dedim kaçtı. Oğlu idare etmeye çalışıyor ortalığı. Tek doğru söyleyen o. En son 400 TL para üstü dolabı küçülttüğü için+bitmeyen dolabın kulplarını getirecek 2 hafta oldu. 76 Gündür Bekliyorum. Alc Dizayn Mobilya'dan şikayetçiyim.

Serdar 603 Okunma

Cevaplar

  • Serdar16 Kasım 2013

    Aşağıdaki yazı alc nin kendi sitesinden kopyalanmıştır...kaliteden bahsetmiş tanıtımında da!!!!!!! ALC TASARIM KALİTE ANLAYIŞI Eleman da ehliyetli kadrosu ile, malzeme de kaliteyi, fiyatta uygunluğu prensip edinen firmamız, siz değerli müşterilerine istediyiniz kalite, model, ölçü ve renk seçenekleriyle direkt imalattan hizmet vererek siz değerli müşterilerine çok ciddi fiyat avantajı sağlamaktadır. Ürünlerimiz tanınmış ve duyulmuş markalar kadar kaliteli olup 2 yıl garantilidir. ALC TASARIM KOLTUK YÖNETİMİ Kendisi hala dolabı tamamlamadı.....!!!

  • Serdar21 Eylül 2013

    Dua etsin hastam var hastanedeyim , unuttum sanıyor ! Son değerlendirirmemden bu yana birşey değişmedi .Ben cok şeyi değiştireceğim.Halâ 400tl gelmedi,dolap kulpları katılmadı,pano yapılmadı...Üstüne zaten aramıyor da

  • Serdar12 Eylül 2013

    firma yetkilisi arayıp şikayetimi buradan almamı istedi hala eksikleri yapmadığı halde!şikayetim konusunda pazarlık yaptı.Müthiş bir firma her konuda.Bu hafta halledeceğini söyledi kendisini ilgiyle izliyoruz!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön