Albaraka Türk'ün İlgisiz Banka Hizmetleri.

Muzaffer Murat T. |

Şirketimiz Albaraka Türk ile anlaşma yaparak maaş hesaplarımızı taşıdı. Çok kaliteli bir banka olduğunu her görüşmemizde gösterdi ve hiçbir şekilde yardımcı olamadı. Sultanbeyli şube bizi öyle bir güzel oyaladı ve yardımcı olmadı ki 2 aydır kart bekliyoruz. 29 Haziran'da kartınız basıldı denildi, geçen hafta Perşembe kargoda olduğu söylendi üzerinden 1 hafta geçti halen kartım gelmedi. Hiçbir şekilde yardımcı olamıyorlar. Bu konuda sadece benim değil 60-70 kişininde şikayetini Sultanbeyli şube hakkında göreceksiniz.

Etiketler :

Banka Kartı Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muzaffer Murat T.
  03 Ekim
  16:16

  Neden teşekkür edeyim yapmaları gereken bir hizmeti geç yapıp bir de şikayet sürecinden sonra çözümleyip teşekkür mü bekliyorlar. İş buralara gelmeden çözeceklerdi.

 • 15 Ağustos
  17:41

  Müşterimizin bildirimi, Bankamız, Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından detaylı olarak incelenmiş ve müşterimize, konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi

  Sorun Çözelim: 0850 222 8787

 • 11 Ağustos
  11:48

  Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, Bankamız Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, müşterimize, netice hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikâyet, öneri ve isteklerinizi, www.albarakaturk.com.tr adresli internet sitemizin, Sorun Çözelim bölümünde yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir; hafta içi 09:00/ 18:00 saatleri arasında 0850 222 8787 numaralı Sorun Çözelim hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

  Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
  Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi

  Sorun Çözelim: 0850 222 8787