27 Ekim 2016

Albaraka Türk Sarıgazi Şubesinde Kredi Kapama Yazısını İmzalayacak Yetkili Yok

Albaraka Türk'te mevcut kredisi olan bir ev satın alacağız. Bizim bankamız Albaraka Türk'deki mevcut borcu gösterir bir yazı talep etti. Fakat iletilen yazı imza sirkülerinde yeteri yetkide olmadığından Banka kabul etmiyor.

Sancaktepe Albaraka Türk şubesinde K**** beye danıştığımızda şu an şube müdürünün olmadığı ve yeni müdürün atamasının ne zaman yapılacağının belli olmadığını söylüyor. Farklı bankaların verilen imzaları yeterli gördüğünü sorunun bizim bankamızda olduğunu ifade ediyor. Diğer çözüm önerisi ise yazıyı şubeden elden alıp Kozyatağı merkezde başka bir müdüre imzalatacağımızdır.

Madem böyle bir çözüm var neden siz gönderip gerekli imzayı tamamlamıyorsunuz? Ben mi alıp evrakı imzalatmalıyım? Hiçbir şekilde müşteri memnuniyeti gözetmeyen ve kredi işlemlerimizi tıkamasına sebep oluyorlar. Burada şikayetimi gören Albaraka Türk yetkililerinden konu ile ilgilenmelerini bekliyorum.

Arif 1.259 Okunma

Cevaplar

  • Albaraka Türk Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimizin bildirimi, Bankamız, Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi tarafından detaylı olarak incelenmiş ve müşterimize, konu hakkında bilgi verilmiştir. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Müşteri Şikâyet Yönetimi Servisi Sorun Çözelim: 0850 222 8787

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön